Wiosenna ramówka Adventure HD pełna gorących premier

Pierwszego marca startuje wiosenna ramówka Adventure HD z wieloma gorącymi nowościami! Do oferty programowej dołączy ponad 5 nowych pozycji między innymi o tematyce przygodowej czy podróżniczej.

Pierwszy z programów – Adrenalina to pozycja idealna dla miłośników prawdziwych szaleństw. W programie trójka prowadzących podejmuje ekscytujące i niekonwencjonalne wyzwania takie jak nurkowanie w klatce z rekinami na Hawajach czy jazda na snowboardzie po majestatycznych, stromych górach w Chile!

Kolejna nowość – Mała Italia to strzał w dziesiątkę dla fanów pełnych uroków Włoch. W programie widzowie mogą przeżyć ekscytującą podróż po najskrytszych zakątkach Italii bez wychodzenia z domu, a to wszystko na tle regionalnych produktów, lokalnych szefów kuchni, wyrobów rzemieślniczych i niesamowitych krajobrazów o których nie sposób zapomnieć.

Trzecia pozycja, która pojawi się od marca w ADVENTURE HD to Kolekcjonerska Pasja. W programie historyk sztuki Elyse Luray wyrusza w podróż po Ameryce, aby zobaczyć najbardziej pożądane, rzadkie kolekcje na największych i najsłynniejszych wystawach i pchlich targach. W każdym odcinku Elyse wraz ze specjalistami z danego regionu, odnajduje najciekawsze okazje kolekcjonerskie.

Z kolei Cudowna Planeta to swoisty przewodnik po najbardziej inspirujących miejscach ziemi. W serii prezentowane są najważniejsze miejsca światowego dziedzictwa UNESCO, w tym tętniące życiem dzielnice w Marrakeszu i Fezie, egzotyczna wyspa Zanzibar i słynna hiszpańska trasa pielgrzymkowa Santiago de Compostela. Od średniowiecznego Stonehenge po XX-wieczną Brazylię. Program Cudowna Planeta jest przewodnikiem po najbardziej inspirujących miejscach na Ziemi.

Ostatnia nowość to Artland: Galeria na kółkach. W programie brytyjski architekt Charlie Luxton oraz amerykański pisarz i podróżnik Mame McCutchin prezentują amerykańską sztukę i odwiedzają renomowane muzea. Podróżując autokarem po Ameryce odkrywają rzadko spotykane zbiory i intrygującą sztukę.

Warto również nadmienić o polskich nowościach, które pojawiły się ostatnimi czasy w ADVENTURE HD. Dzika Kuchnia to program dla tych, którzy stale poszukują kulinarnych nowości . Jednym z prowadzących jest znany z piekielnej kuchni Jakub Wolski, który zabierze widza w świat kulinarnych inspiracji, złamie tradycyjne przepisy i znajdzie sposób żeby dziczyzna zasmakowała każdemu. Dzika kuchnia to pozycja idealna dla tych, którzy aktywnie spędzają czas i aktywnie poszukują dzikich inspiracji.

Dodatkowo z polskich nowości na Adventure HD pojawił się już między innymi program łowiecki MyśliwiecZ.pl. Widzowie Adventure HD mogą także liczyć na nowe odcinki znanych i lubianych flagowych programów telewizji, jakimi są magazyn łowiecki Darz Bór oraz magazyn przyrodniczy Zew Natury.

Wiosenne nowości to spora dawka różnorodności dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie, a kanał ADVENTURE HD zaintryguje nawet najbardziej wymagającego widza!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *