Wiosna 2018 w VOD

Wiosną do TVP VOD zawitają nowości: „Za marzenia” serial obyczajowy-komediowy o trójce bliskich przyjaciół, którzy z młodzieńczą energią i z głowami pełnymi marzeń stają u progu dorosłego życia. W rolach głównych Maja Bohosiewicz, Anna Karczmarczyk, Piotr Nerlewski. Drugą nowością dostępną dla użytkowników serwisu jest telenowela Jedynki „Leśniczówka”. W serialu, na tle pięknej przyrody, przeplata się historia z rzeczywistością – rodzinne tajemnice nawiązują m.in. do wyjątkowej historii Polski.
 

 
Do TVP VOD powracają kolejne sezony najpopularniejszych seriali – „Ojca Mateusza”, „Komisarza Alexa”, „Wojennych dziewczyn”, „rodzinki.pl”, „O mnie się nie martw”, „M jak miłość”, „Barw szczęścia”, „Na sygnale” i „Na dobre i na złe”. Po długiej przerwie powraca 6. seria sagi – opowieści o dziejach Małgosi Jantar w kolejnej części „Pensjonat nad rozlewiskiem”. Premierowe odcinki wybranych produkcji będą dostępne za darmo jeszcze przed ich emisją antenową, a kolejne odcinki z serii – odpłatnie.
Na platformie TVP VOD będzie można również śledzić dalsze losy bohaterów telenoweli historycznej „Korona królów” poświęconej średniowiecznej historii Polski.
Na internautów czeka też nowa edycja „Bake off – ale ciacho!” z kolejnymi wyzwaniami dla amatorów-cukierników i rozrywkowego show „Kocham Cię, Polsko!”.
Nowością wśród programów rozrywkowych w TVP VOD jest „Big Music Quiz”, w którym rywalizować ze sobą będą aktorzy, wokaliści i celebryci. Widzowie będą mogli również śledzić nowy medyczny talk-show „Lekarze”.
W TVP VOD nie zabraknie wciągających reportaży w nowym programie interwencyjno-śledczym „Alarm”, jak i już w tych dobrze znanych i cenionych – „Magazyn śledczy Anity Gargas”, „Sprawa dla reportera” i „Magazyn Ekspresu Reporterów”.
TVP VOD to również premierowe spektakle Teatru TV, nowe odcinki programu o nauce „Sonda 2”, ciekawe filmy dokumentalne, kultowe seriale i powiększający się katalog archiwalnych produkcji polskich po rekonstrukcji cyfrowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *