Wiosna 2020 w TVN Turbo

Poznaj daty i godziny premier oraz szczegółowe informacje na temat naszych propozycji na najbliższy sezon! Wiosną 2019 zobaczycie pięć polskich premier, czternaście polskich kontynuacji oraz wiele interesujących zagranicznych programów i filmów dokumentalnych.

 

 

 

 

 

WIOSNA 2020: POLSKIE NOWOŚCI

101 gadżetów motoryzacyjnych – seria 1

Istnieje wiele sposobów na to, aby nasz samochód stał się bezpieczniejszy, wygodniejszy i przyjemniejszy w użytkowaniu. W nowym programie „101 gadżetów motoryzacyjnych” Grzegorz Duda zaprezentuje, zamontuje i przetestuje wszystkie najnowsze gadżety związane ze światem motoryzacji.

Będą to produkty skrajnie różne – od kredek korekcyjnych z telezakupów po koce gaśnicze, które mogą być jedynym ratunkiem podczas pożaru naszego samochodu.

PREMIERA: niedziela 1 marca o 12:30

Przeprowadzki – seria 1

Przeprowadzka – nawet w stosunkowo niewielkiej skali – zawsze jest sporym wyzwaniem. W programie „Przeprowadzki” zobaczymy trzy ekipy, które są w stanie podjąć się każdego zlecenia związanego z przeprowadzką: wrocławski duet, który zostanie wprowadzony w błąd przez klienta zmieniającego biuro, ekipę ze Śląska oczyszczającą piwnice po byłych lokatorach jednego z bytomskich osiedli i gdańskich specjalistów, którzy będą musieli zmierzyć się z 300-kilogramowym marmurowym stołem do pizzy.

PREMIERA: niedziela 1 marca o 10:00

Samochód marzeń Adama Klimka – seria 1

Pomógł już wielu naszym widzom, więc teraz postawił sobie nowy cel. W swoim nowym programie Adam postanowi znaleźć kultowe auto, które samodzielnie sprowadzi zza granicy, odnowi i spróbuje sprzedać z jak największym zyskiem.

Mamy do dyspozycji całą serię, zatem w „Samochodzie marzeń Adama Klimka” mocniej zagłębimy się w poszczególne elementy renowacji. Jeśli chcecie samodzielnie wyremontować samochód, będzie to dla was znakomity poradnik.

PREMIERA: niedziela 12 kwietnia

Waga ciężka – seria 1

W „Wadze ciężkiej” zajrzymy za kulisy biznesu transportowego. W programie będziemy śledzić codzienne zmagania pracowników zarówno dużego przedsiębiorstwa transportowego, jak i małej, lokalnej firmy. Dowiecie się, jakie wyzwania towarzyszą im każdego dnia w trasie, biurze, i warsztacie.

PREMIERA: niedziela 26 kwietnia

Zakup kontrolowany za granicą – seria 1

Po dwudziestu ośmiu sezonach w Polsce Adam Kornacki wraz z ekipą postanowił poszukać najlepszych okazji w Niemczech, Holandii, Włoszech i USA! W „Zakupie kontrolowanym za granicą” poznamy specyfikę kupowania aut w różnych krajach, doradzimy jak zorganizować taki wyjazd po własne cztery kółka, sprawdzimy jak załatwia się pozakupowe formalności i policzymy, czy sprowadzanie samochodu zza granicy zawsze się opłaca.

PREMIERA: sobota 7 marca o 12:30

WIOSNA 2020: POLSKIE KONTYNUACJE

99 godzin – seria 5, odcinek 1

Zasady programu „99 godzin” są widzom TVN Turbo dobrze znane – jeżeli ekipie uda się zrealizować zadanie w regulaminowym czasie i budżecie, samochód dostają na własność.

W piątej serii zmierzymy się z tematem limuzyny opartej o konstrukcję Fiata 126p, poznamy wizję przeróbki leciwej Skody na styl JDM i sprawdzimy, czy da się przerobić koreańskiego SUV-a tak, by wyglądał jak postać z kreskówki.

PREMIERA: niedziela 1 marca o 10:45

Automaniak – seria 24

To już dwudziesty czwarty raz, gdy „Automaniak” pojawia się w TVN Turbo z nowymi odcinkami! W tej serii porównamy na torze sportowe samochody z salonu, sprawdzimy podwyższone kombi podczas wyprawy w Karpaty, zbadamy funkcjonalność aut elektrycznych w rodzimych warunkach i zgłębimy dynamicznie rozwijający się segment kompaktowych SUV-ów.

PREMIERA: niedziela 12 kwietnia

Klimek kontra Duda – seria 3

Tej wiosny dojdzie do kolejnego, trzeciego już starcia w ramach programu „Klimek kontra Duda”. Grzesiek rzuci Adamowi wyzwanie polegające na zbudowaniu repliki kultowego samochodu AC Cobra.

Panowie będą dysponować tym samym budżetem – przekonamy się, który z nich wykaże się większą kreatywnością i doświadczeniem.

PREMIERA!: niedziela 15 marca o 14:45

Megatransporty – seria 7

Po niewielkiej przerwie do naszej ramówki wracają „Megatransporty”. Ekipom zajmującym się transportem wielkich gabarytów nie zabraknie wyzwań – będą musieli przewieźć tramwaj, domki letniskowe, pływający dom, elementy mostów, kotły przemysłowe czy nawet czterdziestoletnią sosnę.

Będziemy z nimi podróżować po lokalnych dróżkach, drogach krajowych i autostradach w Polsce i za granicą.

PREMIERA: czwartek 5 marca o 22:15

Najlepsze premiery motoryzacyjne – seria 2, odcinek 1

Wśród kontynuacji pojawi się także subiektywne zestawienie„Najlepszych premier motoryzacyjnych”. Eksperci TVN Turbo (wśród nich między innymi Adam Kornacki, Patryk Mikiciuk i Grzegorz Duda) omówią najbardziej ekscytujące premiery ostatnich miesięcy oraz modele, które dopiero czekają na oficjalny debiut.

PREMIERA: sobota 7 marca o 17:00

Pomoc drogowa 24h – seria 5

„Pomoc drogowa 24h” to program, w którym pokazujemy z bliska pracę załóg holowników, lawet i innych sprzętów, które radzą sobie w kryzysowych sytuacjach. Po raz piąty wyruszymy na akcje z ekipami z całej Polski – między innymi z zarządzanym przez Ryszarda zespołem ratownictwa drogowego Sztyrlic ze Świdnika i pomorską firmą Dahlke.

PREMIERA: niedziela 1 marca o 11:45

Raport technologiczny – seria 10, odcinek 2

Cotygodniowe wiadomości dotyczących nowinek ze świata technologii, prototypów i ciekawych konceptów – to wszystko i wiele więcej zobaczycie w dziesiątym już sezonie „Raportu technologicznego”!

PREMIERA: sobota 1 lutego o 10:15

Raport Turbo – jesień 2019

Marcin Orzepiński oraz Kacper Jeneralski nieprzerwanie zapraszają na „Raport Turbo” – jedyny program informacyjny dedykowany motoryzacji. Zmiany w przepisach ruchu drogowego, nowinki technologiczne z całego świata, relacje z najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych, jakie odbywają się w kraju i za granicą – to wszystko pokażemy w programie.

PREMIERA: od poniedziałku do piątku o 18:00 i 22:00, podsumowanie tygodnia „Raport końcowy” w niedzielę o 8:45 i 20:30

Służba Więzienna – seria 2

Tej wiosny ponownie zajrzymy za mury zakładów karnych, aby przyjrzeć się pracy „Służby Więziennej”. Będziemy świadkami negocjacji więziennego lekarza z osadzonym, który grozi samookaleczeniem, przekonamy się, jak wymagającym zajęciem jest praca z więźniami uzależnionymi od alkoholu, poruszymy temat zakazanych tatuaży wykonywanych na terenie zakładu oraz agresji na spacerniaku.

PREMIERA: niedziela 1 marca o 17:15

Służby ratownicze – seria 4

Już po raz czwarty będziemy z bliska przyglądać się pracy ludzi, od których zależy życie innych. W „Służbach ratowniczych” spotkamy bohaterów dobrze znanych z poprzednich sezonów: strażaków ochotników z Niepołomic, załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Kielc, ratowników GOPR Z Bieszczad, ratowników MOPR z Mazur czy ekipę Pogotowia Ratunkowego z Opoczna.

PREMIERA: niedziela 1 marca o 18:00

Uwaga! Pirat – seria 24, odcinek 1

Dwudziesty czwarty raz na antenie pojawią się też policjanci drogówki w nieoznakowanych radiowozach – „Uwaga! Pirat”to program, który dokumentuje ich pracę, przy okazji edukując widzów, jak należy zachować się podczas kontroli drogowej i jakie konsekwencje grożą za popełniane wykroczenia.

PREMIERA: sobota 7 marca o 11:00

Wojny samochodowe – seria 9

Jak zarobić na używanym samochodzie jak najwięcej? Odpowiedź na to pytanie znają Przemek Szafrański i Paweł Miszta, którzy po raz kolejny staną do serii starć w ramach „Wojen samochodowych”. W dziewiątej serii przekonamy się, czy w pojedynku dwóch niemieckich aut kompakt klasy premium jest w stanie pokonać pełnowymiarową limuzynę oraz jak wypadnie amerykański sedan w konfrontacji z japońskim vanem.

PREMIERA: niedziela 1 marca o 13:45

Wyburzacze – seria 7, odcinek 1

„Wyburzacze” meldują się na antenie TVN Turbo z siódmym sezonem! Poznacie w nim nowe zespoły oraz obejrzymy niespotykane dotąd metody wyburzania, ale nie zabraknie też dobrze znanych ekip wyburzeniowych znanych z wcześniejszych serii. Pokażemy między innymi demontaż przemysłowej prasy hydraulicznej z użyciem 60-tonowej kuli i usuwanie lejów zsypowych osadzonych w starej kotłowni.

PREMIERA: środa 4 marca o 22:15

Zawodowi handlarze – seria 7

Handel używanymi samochodami niejedno ma imię – jedni specjalizują się w rzadkich klasykach, inni robią to na dużą skalę, a dla jeszcze innych to jedynie dodatkowa aktywność zawodowa. W „Zawodowych handlarzach” będziemy śledzić rozwój biznesu Roberta i „Wąskiego” w Japonii, zobaczymy jak Jacek spod Garwolina wyjdzie na pierwszym w historii firmy zakupie ciężarówki oraz przekonamy się, czy Olaf ze Śląska podjął dobrą decyzję stawiając na sprowadzanie samochodów elektrycznych.

PREMIERA: wtorek 3 marca o 22:15

WIOSNA 2020: OFERTA ZAGRANICZNA

Garaż leni – seria 1

Tanio kupić, drogo sprzedać – taką dewizą kierują się Tom, Tim i Jonny, którzy biorą udział w wyścigu na poszukiwanie i kupowanie zapomnianych klasycznych samochodów. W „Garażu leni” nie zabraknie pozornie bezwartościowych znalezisk, które po renowacji zdecydowanie zyskają na wartości.

PREMIERA: niedziela 1 marca o 9:00

Gigantyczne konstrukcje według Hammonda – seria 1

Richard Hammond przyjrzy się z bliska największym i najbardziej spektakularnym konstrukcjom i maszynom na świecie. W „Gigantycznych konstrukcjach według Hammonda” poznamy tajniki ich budowy, a także idee i wizjonerów stojących za tymi odważnymi projektami oraz poszukamy odpowiedzi na pytanie kto stoi za najbardziej odważnymi projektami XXI wieku?

PREMIERA: wtorek 11 lutego o 23:00

Łowcy klasyków – seria 2, odcinek 5

Ford Capri, BMW 635 Coupe oraz Renault 4 to tylko niektóre auta, którymi zajmą się Dave Pritchard i Paul Cowland w drugiej serii „Łowców klasyków” – zapraszamy na kolejne inspirujące spotkania z miłośnikami odnawiania klasyków z Wielkiej Brytanii.

PREMIERA: wtorek 3 marca o 21:00

Tajne skrzydła III Rzeszy – seria 1

W „Tajnych skrzydłach III Rzeszy” przybliżywmy losy niezwykłych konstrukcji lotniczych, które okazały się przełomowe dla dalszego rozwoju awiacji: silnik rakietowy, silnik odrzutowy czy konstrukcja samolotu w kształcie „latającego skrzydła” to tylko niektóre z wynalazków nazistowskich inżynierów z lat 40. XX wieku.

PREMIERA: środa 4 marca o 1:30

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *