Wiosna 2023 w Polsacie startuje już 27 lutego!

Już w poniedziałek, 27 lutego startuje Serialowa Inwazja Polsatu! W wiosennej ramówce stacji zobaczymy pięć nowych seriali i kontynuacje znanych i lubianych programów.

 

Tydzień w Polsacie rozpoczynamy mocnym uderzeniem – aż dwoma trzymającymi w napięciu serialami kryminalnymi o zupełnie różnym zabarwieniu emocjonalnym. W poniedziałek o 20.00 startuje „Matka”, psychologiczny thriller wg scenariusza Igora Brejdyganta z Olgą Bołądź, Łukaszem Simlatem i Marcinem Kowalczykiem. To mroczna opowieść o matce, która straciła dziecko i skomplikowanych rodzinnych powiązaniach z pedofilią w tle. Zaraz potem pokażemy „Wotum nieufności” według powieści giganta polskiego kryminału Remigiusz Mroza. Serial z gatunku political fiction z Antonim Pawlickim, Katarzyna Dąbrowską, Leszkiem Lichotą, Grzegorzem Małeckim i Dorotą Kolak w rolach głównych to emocjonująca opowieść o kulisach władzy. „Wotum nieufności” już okrzyknięte zostało polskim „House of Cards”.

We wtorek o 20.00 będziemy śledzić zmagania śmiałków na morderczym torze w nowym sezonie „Ninja Warrior Polska”. Program prowadzi Karolina Gilon, komentują Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski. Jeszcze nikomu nie udało się przejść tego toru do końca i o czasie dotrzeć na szczyt góry Midoryama. Czy tym razem będzie inaczej?

Środa zapowiada się smakowicie. O 20.00 debiutuje kolejny serial. „Lulu” w reżyserii Kingi Dębskiej to obyczajowa komedia o kobiecie, która po rozstaniu z bogatym mężem, ze swojej pasji – pieczenia ciast – robi źródło utrzymania. W rolach głównych Anna Dereszowska, Joanna Kurowska, Przemysław Sadowski, Michał Czernecki, Grażyna Sobocińska i Marek Siudym. O 21.00 anteną zawładnie Mateusz Gessler – demoniczny szef piekielnej kuchni. Tym razem towarzyszyć mu będzie dwóch sous chefów – Martin Gimenez Castro i Robert Kondziela. W nowym sezonie „Hell’s Kitchen” 12 uczestników zawalczy o 100 tysięcy i staż w jednej z restauracji Mateusza.

W czwartek o 20.00 wraca „Nasz Nowy Dom” z Katarzyną Dowbor oraz kontynuacja kultowych „Przyjaciółek”. Do Ingi, Patrycji, Anki i Zuzy (Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska – Brauer i Anita Sokołowska) dołącza Marta – w tej roli Laura Breszka. W obsadzie zobaczymy też Piotra Stramowskiego.

Piątkowy wieczór spędzimy z uczestnikami show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, którzy jak zawsze będą wcielać się w największe gwiazdy polskiej i zagranicznej piosenki. W uwielbianym przez widzów show zaszły w tym sezonie spore zmiany. W jury obok Małgorzaty Walewskiej i Roberta Janowskiego pojawi się Paweł Domagała, a program razem z Maciejem Dowborem poprowadzi Maciej Rock, który po latach wrócił do Polsatu. Po raz pierwszy wśród uczestników znalazła się osoba wyłoniona z publiczności w castingu – Daniel Jaroszek. Zobaczymy także Krzysztofa Ibisza, Natalię Janoszek, Julię Kamińska, Piotra Stramowskiego, Oskara Cymsa, Katarzynę Kołeczek i Darię.

W sobotę o 20.00 zapraszamy na dwa odcinki „Sługi Narodu”. To polska wersja ukraińskiego serialu komediowego, w którym kilka lat temu zagrał Wołodymyr Zełenski. Rola przyniosła mu ogromną popularność, a także zapewniła prezydencki fotel. W polskiej wersji wyreżyserowanej przez Okiła Khamidova zobaczymy w roli głównej Marcina Hycnara, a także miedzy innymi Krzysztofa Dracza, Danutę Stenkę, Mariusza Ostrowskiego i Sławomira Orzechowskiego. Po „Słudze…” kolejna komedia – tym razem o nietypowej rodzinie. „Rodzina na Maxa” w zabawny sposób ukazuje problem różnicy wieku miedzy partnerami i dowodzi, że gdy w grę wchodzi miłość stereotypy przegrywają z kretesem. W rolach głównych Anna Smołowik, Nikodem Rozbicki, Filip Orliński, Helena Sujecka, Ewa Kasprzyk. Za reżyserie odpowiada Maria Sadowska.

Tydzień w Polsacie kończyć będziemy gromkim śmiechem za sprawą „Kabaretu na żywo. Nowy SkŁAD 2”. Wieczór poprowadzą Ewa Błachnio i Piotr Gumulec. Zobaczymy między innymi premierowe wydania „Faktów Autentycznych” będących podsumowaniem wydarzeń społecznych i politycznych a także kontynuację najśmieszniejszego w historii paradokumentu „Chyba Ty”.

Wiosną wystartują także nowe odcinki „Gliniarzy”, do których dołączają Oliwia Bieniuk i Natalia Brudniak. W nowym wątkach „Pierwszej Miłości” grać będą między innymi Piotr Mróz, Paulina Holtz.

Seriale i programy Telewizji Polsat można oglądać także online w płatnym serwisie Polsat Box Go a wybrane przedpremierowo – wcześniej niż w telewizji.

Wyjątkowa relacja – „Polsat Wiosna 2023″

Tuż przed startem wiosennej ramówki, w niedzielę, 26 lutego o godz. 19.30 widzowie Polsatu będą mogli zapoznać się z najnowszymi propozycjami stacji w programie „Polsat Wiosna 2023″. Będzie to 22-minutowa relacja z konferencji ramówkowej, która odbyła się 2 lutego, wzbogacona o wywiady z gwiazdami wiosennych premier Polsatu i Polsat Box Go.

Tydzień premier w Polsacie

Poniedziałek 27 lutego

20.00 – „Matka”

21.00 – „Wotum nieufności”

Wtorek 28 lutego

20.00 – „Ninja Warrior Polska”

Środa 1 marca

20.00 – „Lulu”

21.00 – Hell’s Kitchen

Czwartek 2 marca

20.00 – Nasz Nowy Dom

21.00 – Przyjaciółki

Piątek 3 marca

20.00 – Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Sobota 4 marca

20.00 – „Sługa Narodu”

21.00 – „Rodzina na Maxa”

Niedziela 5 marca

20.00 – Kabaret na Żywo „Nowy SkŁAD 2”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *