DVB-TMediaTVPZapowiedzi TV

Wiosna 2023 w TVP Kobieta

Przejmujące rozmowy Marty Manowskiej o ważnych kwestiach społecznych. Bohaterki programu to kobiety, dla których pomoc innym jest nadrzędna, a one doskonale odnajdują się w tej roli.


KOBIETY W DRODZE

emisja od 1 marca

środa, godz. 17:25

Przejmujące rozmowy Marty Manowskiej o ważnych kwestiach społecznych. Bohaterki programu to kobiety, dla których pomoc innym jest nadrzędna, a one doskonale odnajdują się w tej roli.

Wśród dotychczasowych bohaterek były m.in. Ewa Błaszczyk – Prezes Fundacji „A kogo?”, siostra Michaela Rak – założycielka hospicjum, Anna Zawierucha prowadząca rodzinny dom dziecka oraz Olga Bończyk.

W wiosennej, piątej już serii programu „Kobiety w drodze”, Marta Manowska rozmawiać będzie z kolejnymi inspirującymi kobietami, a wśród poruszanych tematów nie zabraknie tych najbardziej aktualnych – pomocy osobom z depresją, dotkniętych niepełnosprawnością oraz zmagających się z uzależnieniami.

TAŃCZĄCA ZE ŚWIATEM

emisja od 2 marca

czwartek, godz. 17:25

Program lifestylowo – podróżniczy, w którym prowadząca Edyta Herbuś poszukuje etnicznych rytmów danego kraju. Poprzez taniec znajduje klucz do jego mieszkańców, ich historii, mentalności, kultury oraz obyczajów. Istotnym przesłaniem magazynu jest również piękno planety i jej
ochrona.

Program ma charakter dokumentalny, co pozwoliło uchwycić prawdę życia w każdym z odwiedzanych krajów. Kobiece spojrzenie na tradycję, zawieranie ślubów, postrzeganie kobiety w danym regionie oraz rozmowy o tradycjach związanych z lokalnymi obrzędami to główne składowe tego programu. Pobudzając zmysły poprzez kolor i smak oraz rozbudzając wyobraźnię tańcem, powoduje, że dość wnikliwie poznajemy dany kraj jednocześnie tańcząc ze światem wraz z Edytą Herbuś. Cykl został zrealizowany w różnych miastach i regionach Tunezji.

TAŃCZĄCA ZE ŚWIATEM

emisja od 2 marca

czwartek, godz. 17:25

Program lifestylowo – podróżniczy, w którym prowadząca Edyta Herbuś poszukuje etnicznych rytmów danego kraju. Poprzez taniec znajduje klucz do jego mieszkańców, ich historii, mentalności, kultury oraz obyczajów. Istotnym przesłaniem magazynu jest również piękno planety i jej ochrona.

Program ma charakter dokumentalny, co pozwoliło uchwycić prawdę życia w każdym z odwiedzanych krajów. Kobiece spojrzenie na tradycję, zawieranie ślubów, postrzeganie kobiety w danym regionie oraz rozmowy o tradycjach związanych z lokalnymi obrzędami to główne składowe tego programu. Pobudzając zmysły poprzez kolor i smak oraz rozbudzając wyobraźnię tańcem, powoduje, że dość wnikliwie poznajemy dany kraj jednocześnie tańcząc ze światem wraz z Edytą Herbuś.

Cykl został zrealizowany w różnych miastach i regionach Tunezji.


TAKA JAK TY

emisja od maja

W cyklu „Taka jak Ty”, Mateusz Szymkowiak zaprasza do szczerej rozmowy kobiety ze świata kultury, rozrywki oraz sportu.

Bohaterki programu opowiadają nie tylko o dokonaniach zawodowych, lecz przede wszystkim o swoich doświadczeniach życiowych, rodzinie a także pasjach.

Wśród gości, m. in.: Maryla Rodowicz, Katarzyna Bonda, Teresa Lipowska, Otylia Jędrzejczak, Alicja Węgorzewska oraz Karolina Bielawska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *