BadaniaMedia

Wiosna niewątpliwie należy do kanałów z rodziny Nickelodeon

W marcu, cała grupa osiągnęła udział w rynku na poziomie 11,75%, osiągając tym samym największy udział wśród kanałów dziecięcych w Polsce. Stacja nie zwalnia tempa, a kwietniowa ramówka jest pełna niespodzianek dla najmłodszych.

 

 

 

 

Z myślą o dzieciach, jak również rodzicach, stacja wprowadziła specjalne pasma programowe. Na antenie Nickelodeon od poniedziałku do piątku, w godz. 9:20 – 11:45 emitowane są dedykowane mini maratony z ulubionymi bohaterami. Każdy tydzień poświęcony jest innemu tytułowi. Od 14 kwietnia odcinki serialu “Nicky, Ricky, Dicky i Dawn”. W kolejnym tygodniu, od 20 kwietnia “Harmidom”, a w ostatnim tygodniu kwietnia maraton serialu familijnego “Dodaj magii”. Ponadto, już 25 kwietnia o 11:45 oraz 17:50, stacja wyemituje program “Best of KCA, czyli najciekawsze i najzabawniejsze momenty dotychczasowych edycji gali „Nickelodeon Kids’ Choice Awards” .

Z kolei na antenie Nick Jr. na widzów czekają nowe odcinki seriali animowanych “Blaze i Mega Maszyny” oraz “Shimmer i Shine”. Ponadto, stacja przygotowała specjalny, wielkanocny maraton z ulubionymi bohaterami najmłodszych. W niedzielę, 12 kwietnia od godziny 15:30 na antenie Nick Jr. m. in. “Bąbelkowy świat gupików”, “Dora poznaje świat”, “Top Wing Ptasia Akademia”, “Psi Patrol”, czy “Rafcio śrubka”. Niespodzianki nie zabraknie również na antenie NickToons. W kwietniowej ramówce stacja przygotowała nowe odcinki kultowej bajki “Alvin i wiewiórki”. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 18:50, premiera już 20 kwietnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *