Znaczący wzrost zainteresowania usługą UPC NA ŻĄDANIE i ReplayTV w czasie #zostanwdom

W trakcie #zostanwdomu klienci UPC Polska nie tylko częściej korzystają z nielimitowanego dostępu do internetu, ale też chętniej oglądają filmy i seriale na żądanie. W ciągu ostatnich tygodni zanotowaliśmy zdecydowanie wyższe zainteresowanie tytułami dostępnymi w ramach usługi UPC NA ŻĄDANIE. Wśród najchętniej wybieranych pozycji z wypożyczalni filmów znalazły się m.in. Sala samobójców. Hejter, Mayday, Boże Ciało, Midway i Na noże. Klienci również częściej korzystali z bibliotek pakietów FilmKlub, HBO OD, CANAL+ NA ŻYCZENIE czy z treści kanałów na żądanie.

 

 

 

 

W UPC NA ŻĄDANIE to klient wybiera, co chce oglądać. Obecna biblioteka to ponad 700 filmów dostępnych w Wypożyczalni VOD, w tym dziesiątki hitów wkrótce po kinowej premierze – w ostatnich dniach w ofercie nowości prosto z kina pojawił się nagrodzony trzema Oscarami film Sama Mendesa „1917” oraz kontynuacja wspaniałej animacji dla całej rodziny „Kraina Lodu 2”. Dodatkowo, abonenci pakietu MyPrime mają dostęp do ponad 2000 filmów i seriali, do 3 maja również w ramach otwartego okna w pakietach Select i Max. Ponadto, klienci w ramach abonamentu mogą korzystać z kilku tysięcy programów, filmów i seriali dostępnych na żądanie w bibliotekach poszczególnych kanałów linearnych. Wśród nich można znaleźć m.in.  Alekino+, BBC, Discovery czy Epic Drama, czy też treści z kanałów dziecięcych, takich jak Polsat JimJam, Boomerang, MiniMini+, TeleTOON+, Cartoon Network.

W UPC #działamyztroską i chcemy, by czas spędzony w ramach #zostanwdomu, mijał jak najprzyjemniej. Dla naszych klientów uruchomiliśmy specjalną stronę internetową, na której można sprawdzić, co jeszcze przygotowaliśmy na ten trudny okres.

Klienci UPC korzystają z ReplayTV o jedną trzecią częściej w czasie #zostanwdomu

Przegapiłeś konkretny serial, film czy program albo po prostu chcesz go obejrzeć jeszcze raz? Klienci UPC mają taką możliwość dzięki usłudze Replay TV, dostępnej na dekoderach Horizon UPC i pozwalającej klientom oglądać ulubione programy telewizyjne nawet do siedmiu dni wstecz, aż na ponad 100 kanałach. W czasie #zostanwdomu usługa cieszy się znacznie większym zainteresowaniem klientów – w ciągu ostatnich trzech tygodni liczba odtworzeń w ramach Replay TV była aż o jedną trzecią wyższa niż w czasie przed #zostanwdomu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *