Wiosna w MTV Polska

W wiosennej ramówce MTV Polska i MTV MUSIC 24, na wszystkich fanów stacji, czekają kultowe formaty reality-show, jak również duża dawka dobrej muzyki.

 

 

 

 

 

 

3. marca, kanał MTV Music zmieni się w MTV Music 24, na którym będzie wyłącznie muzyka zagraniczna – 24 godziny na dobę, bez przerw reklamowych. Co więcej, kanał VH1 również rezygnuje z emisji reklam.

Ponadto, dla wszystkich fanów kultowego reality-show „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” nie lada gratka. Już tej wiosny, premiera 13. sezonu programu. W nowej edycji „Warsaw Shore”, która realizowana była w Warszawie, widzowie zobaczą Ekipę w nowej odsłonie.

Po raz kolejny udział weźmie jedna z najpopularniejszych gwiazd „Warsaw Shore” Ewelina „Ewelona”, która przygodę z programem rozpoczęła wraz z pierwszą edycją. Wraz z nią imprezować będą Patryk Spiker, Anastasiya, Piotrek „Pedro”, Ewa, Kasjusz „Don Kasjo”, Damian „Dzik”, Gabo oraz Asia i Radek „Diva”, którzy w poprzednim sezonie pojawili się w roli „terminatorów”. Do Ekipy dołączyły również dwie nowe postaci: Milena oraz Marceli. Premiera programu planowana jest wiosną br. Program emitowany będzie na antenie MTV Polska oraz w platformie player.pl.

Na tym jednak nie koniec. Już 17 kwietnia, premiera drugiego sezonu brytyjskiego reality-show „Jeszcze więcej ekipy z Newcastle”. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć, jak wygląda życie byłych uczestników programu „Ekipa z Newcastle”. Emisja nowego sezonu na antenie MTV Polska w każdy piątek o godz. 23:00.

Z kolei, dla wszystkich fanów amerykańskich produkcji, stacja przygotowała kolejną niespodziankę. W kwietniowej ramówce MTV Polska, premiera 14. sezonu kultowego programu rozrywkowego „Niemożliwe!”. Hitowy format, w którym Rob Dyrdek wraz ze współprowadzącymi: Sterlingiem “Steelo” Brimem i Chanel West Coast oraz z zaproszonymi gwiazdami oglądają najciekawsze i najzabawniejsze filmiki z Internetu.

Premiera sezonu 18 kwietnia o godz. 22:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *