8 stycznia pokaz specjalny filmu „Underdog” z udziałem gwiazd

Eryk Lubos, Mamed Khalidov i inni znakomici aktorzy na oficjalnej premierze. Świat zawodników MMA dwóm głównym bohaterom pomagają odtworzyć na ekranie m.in. Aleksandra Popławska, Janusz Chabior, Tomasz Włosok, Jarosław Boberek, Zbigniew Paterak, Mariusz Drężek i debiutantka Emma Giegżno. Jak pracowali nad filmem? Co było dla nich najciekawsze, a co najtrudniejsze? Dlaczego ich zdaniem warto obejrzeć „Underdoga”?

Współzałożyciel KSW Maciej Kawulski stwierdził, że to najwyższy czas, by zaprezentować świat mieszanych sztuk walki ludziom, którzy jeszcze go nie poznali. A że sam zna go na wylot, to nakręcił film nie tylko dla laików, lecz także dla fanów MMA. W ten sposób tym razem znalazł się na czerwonym dywanie nie jako organizator profesjonalnych gal, lecz jako debiutujący reżyser pełnometrażowego filmu kinowego.

Na oficjalnej premierze nie może również zabraknąć najważniejszych bohaterów filmu, w których wcielają się gwiazdy ekranu oraz ringu i klatki. Ta wybuchowa mieszanka ma być gwarancja sukcesu i wiarygodności „Underdoga” – pierwszego polskiego filmu o środowisku mieszanych sztuk walki. W dodatku filmu inspirowanego faktami, a nie wyłącznie wytworu wyobraźni twórców.

„Underdog” opowiada historię Borysa „Kosy” Kosińskiego (Eryk Lubos), który w walce ze swoim największym rywalem, Denim Takaevem (Mamed Khalidov), popełnił błąd, który przekreślił jego karierę. Okazuje się jednak, że okoliczności nie pozwolą mu porzucić brutalnego sportu i jeszcze raz będzie musiał wejść do klatki. Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia to pełna realistycznych scen akcji opowieść o słabościach i sile człowieka; o zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość; a także o walce z przeciwnościami losu i podnoszeniu się po upadku. A tytułowy underdog to w żargonie sportowym ten, który dostaje szansę, choć teoretycznie skazany jest na porażkę. Czy „Kosa” ją wykorzysta?

Oficjalna premiera z udziałem gwiazd 8 stycznia o godz. 20:00 w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie, a regularna dystrybucja kinowa w całej Polsce od 11 stycznia.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *