Wiosna w Telewizji TVS

Wiosna 2021 w TVS to przede wszystkim nowości w propozycjach programowych! Już teraz fani seriali mogą cieszyć się nowymi sezonami Napisała: Morderstwo czy Prawo i Porządek, od 15 marca zacznie się drugi sezon kultowej „Gwiazdy Szeryfa”, seriale można oglądać od poniedziałku do czwartku w dwóch pasmach od 8 rano i od 20:20.

 

W kwietniu pojawią się kolejne premiery: „Ooo Ciastko”, dla fanów słodkości i wypieków, gdzie prowadząca zaprezentuje nowe spojrzenie na tradycyjne przepisy; „Na dwóch kołach” to program nie tylko dla amatorów rowerowych wycieczek, ale także dla tych którzy lubią podróżować i poznawać nowe miejsca; „Szlagiery Naszej Ery” to nowe spojrzenie na muzykę szlagierową i biesiadną, tych historii jeszcze nie znacie.

Nie zabraknie również znanych i lubianych produkcji

Już 6 marca w sobotę na antenę telewizji TVS wraca program Perły Śląska. Niekwestionowany hit ubiegłorocznego sezonu. Idea programu pozostaje wciąż ta sama. Prowadzący Mirek Szołtysek – gwiazda śląskiej estrady, skupia się na poszukiwaniu niezwykłych historii i ciekawych ludzi na Śląsku. Nasz prowadzący tym razem zagości m. in. w Ślaskim Centrum Wolności i Solidarności, Teatrze Wyspiańskiego w Katowicach, siedzibie NOSPR, czy w Muzeum Zamkowym w Pszczynie.

Będzie m. in. o architekturze, sztuce kulinarnej, literaturze, historii – wszystko o Śląsku, po śląsku. To wszystko i wiele innych ciekawych przygód widzowie mogą zobaczyć w premierowych odcinkach na antenie telewizji TVS w sobotę o godz. 17:15.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *