MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Wiosna w TVN Fabuła

TVN Fabuła rozpoczyna wiosnę z nowymi programami. Zobaczcie, co pojawi się w nowej ramówce. Nowa ramówka TVN Fabuła startuje od kwietnia, a w niej programy Grażyny Torbickiej, Anny Wendzikowskiej, Kingi Burzyńskiej, Kai Klimek i Andrzeja Sołtysika.

 

 

 

 

 

Grażyna Torbicka

„Grażyna Torbicka – rozmowy intymne” to program, w którym znana dziennikarka filmowa porozmawia z twórcami, którzy, choć od lat znajdują się na szczycie, stronią od publicznych wystąpień. Będą to osoby ze świata filmu, show-biznesu i kultury, z którymi gospodyni porozmawia na tematy do tej pory nie poruszane.

W nowym sezonie wśród gości ponownie znajdą się artyści przez duże A! To gwiazdy, które trzymają się z daleka od komercyjnej otoczki swojego zawodu. Nie pojawiają się na łamach prasy kolorowej, nie wpuszczają mediów do swojego życia, unikają branżowych imprez. Są najlepszymi z najlepszych w swoim fachu. W intymnej rozmowie pokażą się z dotąd nieznanej widzom strony. Twórcy ze świata filmu, show-biznesu i sztuki opowiedzą o tym, jak dotarli do miejsca, w którym są obecnie, a także podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i spostrzeżeniami na temat branży telewizyjno-filmowej. Tak szczerze jeszcze nigdy nie było!

Emisje: poniedziałki po 22:00

Kinga Burzyńska

Kingi Burzyńskiej nie trzeba nikomu przedstawiać. Mało kto jest tak obeznany w tym, co dzieje się na małym i dużym ekranie. Ma na swoim koncie dwie książki i setki przeprowadzonych rozmów. Po krótkiej nieobecności Kinga powraca na antenę TVN Fabuła z nowym autorskim programem „To był rocznik!”.

Co tydzień we wtorek, po 22:00, gospodyni ujawni studenckie początki tych, którzy dziś należą do czołówki aktorskiej kadry. Dowie się z kim studiowali, czy rzeczywistość pokryła się z ich idealistycznymi wyobrażeniami o zawodzie artysty oraz które młodzieńcze przyjaźnie przetrwały próbę czasu i zachowały się do dziś.

Prowadząca zajrzy również na akademickie korytarze, które były świadkiem wzlotów i upadków ówczesnych adeptów sztuki aktorskiej, a także do kultowych miejsc, które odwiedzali jej goście. Nie zabraknie wzruszeń, zabawnych anegdot i przede wszystkim, prawdziwych, niewyreżyserowanych, historii i emocji.

Emisje: wtorki po 22:00

Kaja Klimek

Pierwszy w Polsce program poświęcony w całości serialom. Kaja Klimek z zaproszonymi gośćmi –  filmowcami i ludźmi mediów – porozmawia o fenomenie seriali i roli, jaką pełnią we współczesnym świecie.

Widz pozna nowinki serialowe, przypomni sobie kultowe produkcje, oraz dowie się, czego nie można przegapić.

Emisje: środy po 22:00

Przystanek Hollywood

W czwartki po 22:00 na widzów TVN Fabuła czeka Anna Wendzikowska. Plany filmowe amerykańskich hitów filmowych i spotkania z idolami milionów kinomaniaków – to dla niej codzienność.

W swoim programie „Przystanek Hollywood” aktorka i prezenterka przekazuje nowinki prosto z fabryki snów, ujawnia kulisy najpopularniejszych produkcji dużego ekranu oraz rozmawia z najważniejszymi przedstawicielami zagranicznego przemysłu filmowego. I udowadnia, że Hollywood nie ma przed nią żadnych tajemnic!

Emisje: czwartki po 22:00

Andrzej Sołtysik

Piątkowe wieczory odsłonią przed widzami najbardziej wstydliwe i kontrowersyjne oblicze X muzy. Tabu to słowo, które nie istnieje dla Andrzeja Sołtysika i jego gości. „Andrzej Sołtysik przedstawia” to program dla wyrafinowanego widza, który lubi trudne, szokujące, a często nawet niepoprawne politycznie tematy.

Gospodarz wraz z zaproszonymi do studia przedstawicielami świata show-biznesu dyskutują o tym, jak kino radzi sobie z zagadnieniami, które jeszcze kilka lat temu bulwersowały widzów na całym świecie. 

Rozmowy zakazane Andrzeja Sołtysika co piątek na antenie TVN Fabuła, zawsze po 22:00.

Rafał Zawierucha

Program filmowy z akcentem kulinarnym. Bracia Rafał Zawierucha – aktor filmowy i teatralny, znany m.in. z roli w filmie Quentina Tarantino – i Grzegorz Zawierucha – zwycięzca 8. edycji “MasterChefa” – będą rozmawiać o filmach oglądanych na antenie TVN Fabuła oraz przygotowywać potrawy związane z tymi produkcjami.

Bracia w domowej atmosferze będą komentować przebieg akcji i grę aktorską. Nie zabraknie również ciekawostek związanych z filmem, a widzowie poznają przepis na dania prezentowane w oglądanym przez nich filmie. Będzie to dowcipna rozmowa subtelnie przepleciona wątkiem kulinarnym inspirowanym oglądanym filmem.

Program będzie integralną częścią filmów emitowanych w TVN Fabuła: pierwsza część będzie prezentowana przed filmem, a druga po jego zakończeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *