MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Wiosna w TVN Fabuła!

TVN Fabuła to zdecydowanie najbardziej filmowy kanał TVN Grupa Discovery. Wiosenne pozycje programowe na pewno więc trafią w gusta prawdziwych entuzjastów i miłośników kina. Na antenie będzie można zobaczyć nie tylko największe hity srebrnego ekranu czy kultowe seriale, ale też autorskie programy o tematyce filmowej, nowinki z planów zdjęciowych oraz materiały zza kulis. U nas o kinie mówi się tylko w rzetelny i ciekawy sposób.

 

W nadchodzącym sezonie nie zabraknie kontynuacji znanych i lubianych programów. Dla widzów, którzy śledzą każdą informację z polskiej oraz międzynarodowej sceny kinowej, obowiązkową pozycją będzie „Fabuła News”. Prowadząca Ewelina Witenberg doskonale bowiem wie, co w trawie piszczy, świat kinematografii nie ma przed nią tajemnic. W programie zrelacjonuje najważniejsze wiadomości z branży filmowej, a także podpowie na co warto wybrać się do kina.

„Fabuła News” od 8 kwietnia, w piątki, godz. 19:45.

W TVN Fabuła pojawi się również nowy sezon „Seriaale” – jedynego polskiego programu poświęconego wyłącznie serialom. To będzie istna skarbnica wiedzy dla fanów kultowych serii, nagradzanych produkcji czy wszelkiego rodzaju „tasiemców”. Prowadząca Kaja Klimek podpowie jakim nowościom warto poświęcić wiosenne wieczory i doradzi, które klasyki należy koniecznie zobaczyć. To prawdziwy must–see każdego serialomaniaka!

„Seriaale” od 24 kwietnia, w niedziele, godz. 19:30.

W nowym sezonie TVN Fabuła po raz kolejny odda też antenę młodym, zdolnym twórcom i pokaże znakomite, obsypane nagrodami filmy krótkometrażowe wyprodukowane przez Studio Munka SFP. Od 22 kwietnia w każdy piątek, ok. godz. 22:00 – 23:00 (zaraz po filmie) widzowie będą mieli okazję obejrzeć m.in. produkcje: „Ostatni gwizdek”, „O człowieku, który kupił mleko”, „Festyn”, „Moje serce”.

TVN Fabuła nie zapomni również o fanach kinowych hitów – widzowie zobaczą tytuły, które trafią na ekrany telewizorów niemal prosto z dużego ekranu. Tego nie można przegapić!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *