Wiosna w TVP3

W wiosennej ofercie programowej TVP3 pojawią się premierowe odcinki programów informacyjnych oraz publicystycznych poświęconych problematyce regionalnej. Nie zabraknie kontynuacji znanych i cenionych przez widzów audycji.

 

 

 

 

DZIENNIK REGIONÓW

codziennie o  godz.16.45 i 22.00

Program informacyjny przedstawiający najświeższe i najciekawsze informacje przygotowane przez dziennikarzy 16 Oddziałów TVP.

ECHA DNIA

poniedziałek – piątek o godz. 22.30

Program publicystyczny poruszający aktualne problemy społeczne, polityczne i gospodarcze, przedstawiający lokalne inicjatywy, ciekawe rozwiązania i sposób ich realizacji.

TWÓJ WYBÓR

poniedziałek – piątek, godz. 21.00

Program publicystyczny poświęcony tematyce samorządowej, pozwalający widzowi zapoznać się ze sprawami, o jakich każdego dnia decydują władze samorządowe oraz propozycjami, jakie mają ugrupowania polityczne i komitety wyborcze.

TYGODNIK POLITYCZNY

piątek, godz. 21.00

Program publicystyczny podsumowujący polityczno-społeczne wydarzenia z kraju. Akcentuje działania podejmowane przez Prezydenta, Radę Ministrów i podległych jej wojewodów. Program informuje  o inicjatywach ustawodawczych, procedowanych projektach ustaw oraz o planowanych wydarzeniach kolejnego tygodnia politycznego.

ECHA REGIONÓW

niedziela, godz. 12.00

Autorzy programu są zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego dla lokalnych społeczności.  Prowadzący poszukują odpowiedzi na nurtujące pytania. Łączą się z reporterami w całej Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *