Wiosnę w HGTV

Wiosna to idealny czas dla fanów ogrodnictwa i.. remontów! Doskonale wie o tym stacja HGTV, która już od 1 marca będzie serwować widzom kolejną dawkę inspiracji w nowych odcinkach ich ulubionych programów!

 

 

 

 

Wiosnę w HGTV rozpocznie Maja Popielarska z nowym sezonem swojego programu „Nowa Maja w ogrodzie”. Już od niedzieli 1 marca nasza prowadząca co tydzień znów będzie prezentować widzom najpiękniejsze i najciekawsze ogrody w Polsce.

W następnym tygodniu – czwartek 5 marca o 22:00 – ruszy nowy sezon programu „House Hunters – Poszukiwacze domów”. Na ratunek bohaterom programu szukającym swojego miejsca na ziemi znów przyjdą prawdziwi profesjonaliści: Maciej Mindak, Karolina Szwarc i Konrad Łaszewski.

W tym roku piątek trzynastego będzie szczęśliwy – zwłaszcza dla fanów Doroty Szelągowskiej. Wtedy bowiem rusza nowy, już trzeci sezon jej programu „Dorota inspiruje”, w który z pomocą swojej niezrównanej ekipy z Darkiem Stolarzem i Mariką na czele zmienia jedno wybrane przez uczestników pomieszczenie. Tylko czy na pewno skończy się na remoncie jednego wnętrza…?

Metamorfozami ogrodów zajmie się znów Dominik Strzelec! W „Polowaniu na ogród” od 22 marca będzie szukał osób, których ogródki potrzebują natychmiastowych zmian i odmieniał je całkowicie w zaledwie 3 dni!

Również 3 dni na metamorfozę będzie miał także Krzysztof Miruć. W każdym odcinku „Weekendowej metamorfozy” (premiera: sobota, 28 marca, 22:00) z pomocą uczestnika w tajemnicy przed jego bliskim wyremontuje mu pokój. W tym programie nie zabraknie inspiracji, ale i prawdziwych wzruszeń!

Wiosną na naszej antenie zobaczycie także nowe „Wymarzone ogrody” z siostrami Olgą Piórkowską i Izabelą Szarmach. Tu każdy znajdzie coś dla siebie – – praktyczne porady, pomysły dla początkujących ogrodników oraz inspiracje dla miłośników relaksu wśród zieleni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *