Internet & Gry

WithSecure wprowadza ochronę dla Microsoft Teams

Firma WithSecure (wcześniej F-Secure Business) dodała nowe funkcje do swojej platformy ochrony opartej na chmurze – WithSecure Elements. Rozwiązanie zapewniania bezpieczeństwo spotykań za pośrednictwem Microsoft Teams na wszystkich urządzeniach.

 

Ochrona pracy zdalnej i hybrydowej

Z badania „WithSecure Pulse” wynika, że ochrona osób pracujących w trybie hybrydowym jest dla firm głównym celem w zapewnianiu bezpieczeństwa zasobów. Microsoft Teams to najczęściej stosowane narzędzie do spotkań online i współpracy w chmurze, stanowi więc atrakcyjny cel ataków. Nowe rozwiązanie WithSecure zapewnia pełną ochronę współpracy i udostępniania treści, również w przypadku spotkań z użytkownikami zewnętrznymi.

– Spotkania z użytkownikami spoza firmy za pośrednictwem Microsoft Teams są powszechne i prowadzone za pomocą różnych urządzeń. Osoby łączące się za pomocą telefonów czy tabletów mogą przekazywać złośliwe treści, nawet o tym nie wiedząc. Dlatego zaprojektowaliśmy zintegrowane rozwiązanie chroniące użytkowników Microsoft Teams i pozostałych usług Microsoft 365 na wszystkich urządzeniach, z których korzystają pracownicy tłumaczy Leszek Tasiemski, szef działu zarządzania produktami w WithSecure.

WithSecure Elements – bezpieczeństwo współpracy w chmurze

Nowe rozwiązanie ochronne Microsoft Teams uzupełnia platformę WithSecure Elements Collaboration Protection, która obejmuje już zabezpieczenia Microsoft Exchange Online, SharePoint Online i OneDrive for Business. Firmy mogą wdrożyć całościową ochronę pracy zdalnej
w ramach Microsoft 365 w zaledwie kilka minut. Platforma oferuje kompleksową ochronę dzięki wykorzystaniu wielokrotnie nagradzanej technologii WithSecure. Złośliwe treści, takie jak wirusy, trojany i ransomware są wykrywane, blokowane i szybko usuwane. WithSecure Elements zapewnia elastyczność wyboru potrzebnych funkcji za pomocą specjalistycznych modułów: ochrony punktów końcowych, wykrywania i reagowania na zagrożenia, zarządzania podatnościami oraz ochrony współpracy.

Nowe rozwiązanie zabezpieczające Microsoft Teams jest zintegrowaną częścią wszystkich dotychczasowych subskrypcji WithSecure Elements Collaboration Protection. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://www.withsecure.com/en/expertise/resources/teams-protection-completes-the-cyber-puzzle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *