"Wiza na miłość: Pierwsze spotkanie" w marcu na Discovery Life

Co się dzieje, kiedy żyjące w internetowych związkach pary widzą się po raz pierwszy? Ten fascynujący program przedstawia kulisy relacji dwojga ludzi, którzy decydują się na podróż zagraniczną w celu poznania swoich partnerów.
 
Amerykański rząd radzi aby osoby chcące złożyć wniosek o wydanie wizy K-1 znały się co najmniej pięć tygodni. To znacznie ułatwia udowodnienie, że ich związek jest prawdziwy. Czy codzienność sprawi, że romans pęknie niczym bańka mydlana? Darcey, 42-letnia rozwódka, jest przekonana, że 24-letni Jesse z Amsterdamu jest jej bratnią duszą.
Po rozmowach na czacie oraz wideokonferencjach, kobieta wyobraża sobie jak wspaniale wyglądać będzie jej życie u boku nowego partnera. Natomiast Paul nie miał szczęścia w miłości w swoim rodzinnym mieście Louisville w stanie Kentucky.
Za pośrednictwem internetu poznał jednak brazylijską piękność, Karine. Postanowił po raz pierwszy w życiu opuścić Stany Zjednoczone aby udać się na spotkanie twarzą w twarz z wybranką swojego serca. Czy uczucie przetrwa starcie z rzeczywistością?
„Wiza na miłość: Pierwsze spotkanie” – Od poniedziałku, 5 marca, godz. 20:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *