„Wiza na miłość” – Nowy sezon w TLC

Premiera nowego sezonu uzależniającego formatu „Wiza na miłość” na polskiej antenie kanału TLC już 23 maja o godzinie 21:00. Ten program zrobił furorę na całym świecie. Czy i tym razem uczestnicy programu, którzy poszukują prawdziwej miłości skradną serca widzów? W dziewiątym sezonie „Wizy na miłość” siedem par będzie miało 90 dni, aby przekonać się, czy ich miłość jest w stanie przetrwać. Rozłąka, różnica wieku i odmienne przyzwyczajenia kulturowe – to tylko niektóre z wyzwań stojących przed zakochanymi. Zobaczcie którym parom uda się pokonać te przeciwności losu.

 

Zgodnie z przepisami dotyczącymi wiz narzeczeńskich, po przyjeździe do USA, międzynarodowe pary mają zaledwie 90 dni na ślub. Inaczej, wiza wygaśnie, a narzeczeni z zagranicy zostaną odesłani do swojego rodzinnego kraju. Pandemia spowodowała, że wytyczne dotyczące podróży są bardziej wymagające niż kiedykolwiek. Teraz stawka w zaprezentowanych historiach miłosnych jest jeszcze wyższa. W tym sezonie pary nie tylko muszą poradzić sobie z kulturowymi zmianami po przyjeździe do Ameryki. Wiele z nich musi również sprawdzić się w roli rodziców. Choć dystans potęguje tęsknotę, czas nie zawsze łagodzi ognisty temperament… Czy tym siedmiu parom uda się dotrzeć do ołtarza? Poznajcie uczestników dziewiątego sezonu „Wizy na miłość”!

Emily wyjechała z małego amerykańskiego miasteczka do Chin, aby uczyć tam angielskiego. Podczas pewnej imprezy poznała pochodzącego z Kamerunu Kobe’ego. Para szybko się zaręczyła, a Emily zaszła w ciążę. Emily wróciła do Stanów Zjednoczonych, ale z powodu pandemii Kobe dwa lata czekał na wizę. W międzyczasie Emily urodziła syna. Kobieta samotnie go wychowuje i utrzymuje, podczas gdy Kobe nie miał jeszcze okazji zobaczyć swojego potomka. Czy po takim czasie para będzie w stanie stać się rodziną?

Po raz pierwszy spotkaliście Amerykankę Ari i Etiopczyka Biniego w programie „Wiza na miłość: na odwrót”. Teraz para daje sobie jeszcze jedną szansę na odbudowanie związku w Stanach Zjednoczonych.

Zakochani poznali się przypadkiem – na ulicy w Etiopii, a wkrótce Ari dowiedziała się, że jest w ciąży i przeniosła się do Etiopii. Kiedy jednak syn pary Avi wymagał operacji, Ari wróciła do Stanów Zjednoczonych. Odległość nadwyrężyła ich związek. Mimo wszystko Ari i Bini planują ślub. Czy religia, rodzinne znajomości i przeszłość Biniego staną im na przeszkodzie?

Guillermo, Wenezuelczyk mieszkający w Republice Dominikany, wpadł Karze w oko, gdy była tam w podróży służbowej. Wkrótce Kara przeniosła się do Dominikany i zamieszkała z Guillermo. Z powodu pandemii, Kara wróciła do USA i narzeczeni byli rozdzieleni przez 9 miesięcy. Guillermo czeka na wizę, aby znowu zamieszkać z ukochaną. Czy ich burzliwy romans będzie w stanie przetrwać imprezowe nawyki Kary i niepewność Guillermo?

Po kilku miesiącach romansowania przez Internet, Bilal i pochodząca z Trynidadu i Tobago Shaeeda w końcu spotkali się osobiście i od razu zaiskrzyło. Bilal oświadczył się po zaledwie tygodniu znajomości! Ich życie nie mogłoby się bardziej różnić: Bilal jest rozwiedzionym ojcem dwójki dzieci, a Shaeeda nadal mieszka z rodzicami. Czy nieporozumienia dotyczące dzieci i intercyzy powstrzymają ich przed pobraniem się?

Jibri zauważył Mionę na widowni podczas koncertu swojego zespołu w północnej Serbii. Miona marzy o wystawnym życiu w Los Angeles, ale jej narzeczony niedawno przeprowadził się do rodzinnego domu w Dakocie Południowej. Czy Serbka Miona będzie w stanie zaakceptować życie z Jibrim w małym amerykańskim miasteczku?

Yvette i Mohamed poznali się dzięki mediom społecznościowym – połączyło ich zamiłowanie do fitnessu. Pochodzący z Egiptu Mohamed jest młodszy od swojej wybranki o 23 lata. Tym samym, jest w wieku bliższym niepełnosprawnemu synowi Yvette niż jej samej. Czy wiek i różnice kulturowe staną na drodze ich miłości?

Patrick zakochał się w swojej nauczycielce portugalskiego Thaís, którą poznał podczas podróży do Brazylii. Kobieta nigdy nie była w Stanach Zjednoczonych. Czy Patrick będzie w stanie zapewnić swojej narzeczonej luksusowy styl życia, do którego przywykła?

Premierowe odcinki “Wizy na milość 9” w poniedziałki o godzinie 21:00 na antenie kanału TLC!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *