MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Wizyta Joe Bidena w Polsce. Relacje na antenach TVN i w internecie (weido)

Prezydent USA Joe Biden we wtorek rano wyląduje na warszawskim Okęciu i tym samym rozpocznie dwudniową wizytę w Polsce. Reporterzy “Faktów” TVN, TVN24 i TVN24 BiS będą relacjonować to historyczne wydarzenie zarówno na antenach, jak i w internecie (tvn24.pl, TVN24 GO). W tym czasie TVN24 będzie współpracować z telewizją CNN, która również należy do Warner Bros. Discovery.

 

Specjalne wydania, relacje na żywo, komentarze gości – antena TVN24 będzie niemal w całości poświęcona wizycie amerykańskiego prezydenta. We wtorek już o 5.55 rano wystartuje program poświęcony podróży Bidena do Polski.

Ważnym punktem wizyty będzie spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą. Tego samego dnia Joe Biden wygłosi przemówienie w Arkadach Kubickiego, które będzie transmitowane w TVN24 i TVN24 BiS oraz TVN24 GO. W środę prezydent weźmie udział w szczycie Bukareszteńskiej Dziewiątki, gdzie omawiane będzie dalsze wsparcie dla Ukrainy.

 

 

W relacjonowanie wizyty amerykańskiego prezydenta zaangażowani będą czołowi dziennikarzy oraz cały sztab wydawców, producentów, operatorów, redaktorów, grafików i zaplecze techniczne.

Nowością będzie studio wirtualne oparte na technologii znanej do tej pory z gier komputerowych – Unreal Engine. Zmieści się w nim nawet prezydencki Air Force One. Będzie to centrum relacji wizyty Joe Bidena w Polsce.

 

Studio wirtualne TVN24

 

TVN24 będzie także współpracować z dziennikarzami stacji CNN, którzy w tym czasie przyjadą do Warszawy. Redakcje dzielą się informacjami i możliwościami technologicznymi. Reporterzy TVN24 pojawiają się na antenie CNN i na odwrót.

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *