MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Wojciech Modest Amaro gościem “MasterChefa”!

Najlepsza piątka dziewiątej edycji programu uda się w podróż po najbardziej smakowitych zakątkach kraju. Odwiedzą między innymi Drzewce k. Nałęczowa, Gdynię, Sulęczyno oraz Poznań. Każdy z kucharzy spotka się z innym szefem kuchni, który opowie mu o swojej filozofii gotowania, zdradzi kulinarne tajniki i pokaże, skąd brać pyszne, świeże i lokalne produkty.

 

Wśród wybitnych szefów kuchni znajdją się Rafał Koziorzemski i Marcin Popielarz (restauracje „Biały Królik” i „Bioli Trus”), Michał Kuter (restauracja „A nóż widelec”), Jacek Grochowina (restauracja „Nolita”), Dariusz Barański (restauracje „Warszawska” i „Szóstka”) oraz Marek Filsiński (restauracja „Water&Wine”). Zadaniem uczestników będzie nauczenie się jak najwięcej podczas tych wyjątkowych lekcji.

Cenna wiedza przyda się w trakcie spotkania z jurorami w ogrodach Pałacu Branickich w Białymstoku, gdzie będą gotować dania zainspirowane swoim wyjazdem. Ich kulinarne odkrycia oceni prawdziwy specjalista od nowoczesnej kuchni polskiej – pierwszy zdobywca gwiazdki Michelin w Polsce – Wojciech Modest Amaro.

Emisja odcinka w niedzielę 22 listopada o godz. 20:00 w TVN!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *