Internet & Gry - Reklama

Wojna Krwi i GWINT — konsolowa premiera nowych gier z uniwersum Wiedźmina!

CD PROJEKT RED, twórcy serii gier o Wiedźminie, ogłaszają premierę gier Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści oraz GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana na konsole Xbox One oraz PlayStation 4.

 

Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści
Wojna Krwi to gra role-playing łącząca eksplorację, unikatowe zagadki i bitwy karciane, w której gracze powracają do pełnego mrocznych opowieści świata Wiedźmina. Gracze mogą nabyć tytuł w Sklepie Microsoft oraz PlayStation Store, otrzymując jednocześnie zestaw cyfrowych dodatków związanych z grą. Ich pełna lista oraz instrukcja jak uzyskać do nich dostęp znajdują się na dedykowanej stronie internetowej. Wojna Krwi dostępna jest również na GOG.COM oraz Steam.
GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana


GWINT to karcianka pełna wyborów i konsekwencji, w której umiejętności są potężniejszą bronią niż szczęście. Tytuł jest dostępny do pobrania za darmo ze Sklepu Microsoft oraz PlayStation Store. Osoby, które brały udział w Publicznej Becie GWINTA otrzymają w ramach podziękowania specjalny tytuł gracza przy pierwszym uruchomieniu premierowej wersji. GWINT dostępny jest również na PC za pośrednictwem platformy GOG.COM.

Więcej informacji na temat gier Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści oraz GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana znajduje się na oficjalnych stronach — witchertales.com orazplaygwent.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *