Kolekcje polskich partnerów na YouTube Kids

Niedawno udostępniono aplikację YouTube Kids. Dzięki niej chcemy dostarczyć całym rodzinom bogactwo wyjątkowych treści oraz możliwość bezpiecznego ich odkrywania. Wyselekcjonowane treści najmłodsi mogą przeglądać w czterech różnych kategoriach: Programy, Odkrywaj, Muzyka oraz Ucz się.

 

W aplikacji uwzględniliśmy opcje, które pomogą Wam indywidualnie kontrolować korzystanie z aplikacji przez Wasze dzieci, w tym tryb zaakceptowania treści przez rodziców. To on pozwala określić, które materiały dostępne w aplikacji (kanały lub poszczególne filmy) mogą być dostępne dla Waszych dzieci. Wśród treści, które możecie wybrać i zaakceptować, znajdziecie specjalnie przygotowane kolekcje. Część z nich to listy kanałów stworzonych przez zespół YouTube Kids – do zabawy, gry, nauki. Znajdziecie tu także kolekcje rekomendowane przez naszych partnerów.
Kolekcje partnerskie
Nawiązaliśmy współpracę z wyjątkowymi partnerami, którzy przygotowali specjalne kolekcje kanałów na różne tematy – od bajek i muzyki, poprzez naukę, kreatywną zabawę, przyrodę i wiele innych.
Od dzisiaj znajdziecie je już w YouTube Kids:

Aby znaleźć poszczególne kolekcje wystarczy przejść do Ustawień (kłódka w prawym dolnym rogu), wybrać profil dziecka, a w nim opcję Tylko zaakceptowane treści. Zobaczycie wtedy w pozycji Kolekcje wszystkie dostępne listy.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *