“Wokół ringu” nowy magazyn w Fightklubie

Nowy, znakomity magazyn dla miłośników pięściarstwa. Co tydzień w każdą środę na antenie Fightklubu bokserskie podsumowanie tygodnia w telegraficznym skrócie. Pierwsza odsłona już 13 marca o godz. 21.30.

 

Boxing World Weekly – Wokół ringu to program, jakiego w polskiej telewizji jeszcze nie było. W każdą środę bokserscy fani otrzymają w nim solidną porcję najświeższych informacji ze wszystkich najważniejszych pięściarskich aren – zarówno ze Stanów Zjednoczonych, jak i z Europy. Wszystkie odcinki rozpoczyna przegląd po ringach całego świata i zebranie najistotniejszych faktów z pojedynków rozgrywanych w mijającym tygodniu. Następna część magazynu to zapowiedzi konfrontacji, których świadkami będziemy w najbliższych tygodniach. W niej znajdą się zarówno wypowiedzi bokserów, migawki z ich przygotowań z sal treningowych, ale też najciekawsze fragmenty konferencji prasowych oraz przewidywania ekspertów odnośnie rozstrzygnięć w najważniejszych pojedynkach.

Integralną część magazynu stanowią analizy, które poświęcone są wybranym zagadnieniom dotyczącym boksu lub poszczególnym elementom pięściarskiego rzemiosła, np. defensywie konkretnego zawodnika, czy stylowi, który dany pięściarz preferuje w ataku. Dodatkowym atutem magazynu jest krótka część historyczna z licznymi statystykami i krótkimi wypowiedziami ekspertów.

Boxing World Weekly – Wokół ringu w każdą środę o godz. 21.30 wyłącznie w Fightklubie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *