Wrzesień na kanałach Cartoon Network i Boomerang

W rozszerzeniu przedstawiamy propozycje programowe kanałów kanałów Cartoon Network i Boomerang na nadchodzący miesiąc wrzesień.

 

 

 

MŁODZI TYTANI: AKCJA!
PREMIERA NOWYCH ODCINKÓW W PONIEDZIAŁEK 21 SIERPNIA O 16:45
EMISJA CODZIENNIE O 16:45

Co robią młodzi superbohaterowie, gdy akurat nie muszą ratować świata? Są normalnymi nastolatkami zmagającymi się z dorastaniem i dylematami dojrzewania. Młodzi Tytani to nie tylko magicznie uzdolnione istoty, ale także grupa zgranych przyjaciół, którzy uczą się używać swoich mocy oraz ponoszą odpowiedzialność za swoje decyzje. Tym razem bohaterowie zdobędą nowe zdolności przekształcania się w super zaawansowane technologicznie pojazdy.

Bestia uda się w odwiedziny do Doom Patrol, a podczas ceremonii rozdania nagród Robin zostanie porwany przez tornado i przeniesiony do tajemniczej krainy. Natomiast księga zaklęć Raven ulegnie zniszczeniu… A to tylko niektóre z wielu przygód, które widzowie będą mogli oglądać na Cartoon Network już we wrześniu!

JABŁKO I SZCZYPIOR
PREMIERA NOWYCH ODCINKÓW W PONIEDZIAŁEK 7 WRZEŚNIA O 18:00
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 18:00

Tytułowy duet wraz z przeprowadzką do wielkiego miasta całkowicie zmienia swoje życie. Jabłko i Szczypior zdobywają nowych przyjaciół i dzielnie radzą sobie z wyzwaniami. To wyjątkowo optymistyczni bohaterowie, którzy są przekonani, że mogą wyjść cało z każdej sytuacji! Co będzie można zobaczyć w najnowszych, premierowych odcinkach?

Jabłko i Szczypior pomogą Frytce w realizowaniu jej wielkiej pasji – recytowaniu poezji. Z kolei Falafel zostanie aresztowany – duet głównych bohaterów nie uwierzy w jego winę i spróbuje wydostać kumpla z więzienia. A to nie koniec przygód tej dwójki! Pewnego dnia postanowią też pomóc właścicielowi obrabowanego sklepu muzycznego w odnalezieniu złodzieja.

DC SUPER HERO GIRLS
PREMIERA NOWYCH ODCINKÓW W PONIEDZIAŁEK 14 WRZEŚNIA O 14:50
EMISJA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O 14:50

Ta paczka przyjaciółek z liceum w Metropolis nigdy się nie nudzi! Oprócz standardowych nastoletnich problemów dziewczyny po lekcjach ratują swoje miasto przed złem. Każda z nich dysponuje inną supermocą – opanowanie i odpowiednie używanie magicznych zdolności nie jest jednak łatwe! Sprawę utrudnia też fakt, że bohaterki są zmuszone ukrywać swoją tożsamość przed wścibskimi mieszkańcami miasta i dociekliwymi dziennikarzami.

Nieważne też czy imprezują, czy walczą z wrogiem – zawsze muszą pamiętać, by wrócić do domu przed dziewiątą! Już we wrześniu zupełnie nowe przygody Wonder Woman, Supergirl, Bumblebee, Batgirl, Zatanny i Green Lantern! Oprócz swoich wyjątkowych umiejętności wszystkie posiadają jeszcze jedną, najsilniejszą z mocy – przyjaźń!

 

 

KRÓLEWSKA STRAŻ
PREMIERA SERIALU WE WTOREK 1 WRZEŚNIA O 18:00
EMISJA CODZIENNIE O 18:00

Nowość na antenie Boomeranga! Królewska Straż to specjalni wysłannicy z pięciu królestw: Lasu, Równin, Dolin, Dżungli oraz Lodu, którzy muszą połączyć swoje siły, by pokonać niebezpieczeństwa pogodowe! Każdy z tych odważnych zwierzaków ma swój niesamowity pojazd, a gdy nadchodzi zagrożenie, wszystkie wehikuły łączą się ze sobą tworząc ogromnego, silnego robota – Alfa-Bota.

Często wyzwanie nadchodzi niespodziewanie, a wysłany w przestrzeń powietrzną dron potrafi drastycznie zmienić pogodę. Strażnicy będą także ratować z opresji rodzinę niedźwiedzi oraz mieszkańców miasteczka, którym zagraża wybuch wulkanu. Każdą akcję drużyna rozpoczyna bojowym okrzykiem: „Królewska Straż, już czas!”, następnie odważnie wkracza do akcji, by dbać o czystość środowiska i bezpieczeństwo.

PLAC ZABAW BOOMERANGA
PREMIERA CYKLU WE WTOREK 1 WRZEŚNIA O 9:00
EMISJA CODZIENNIE O 9:00-12:00 i 17:00-20:00

Boomerang zaprasza na nowy, niesamowity cykl kreskówek, które są jak telewizyjny plac zabaw – każdy widz znajdzie tu dla siebie odpowiednią atrakcję. Ulubieni bohaterowie ze „Zwariowanych Melodii: Maluchy w Pieluchach”, zwierzęcy agenci specjalni z serialu „Agent Binky: Pets of the Universe”, poczciwy pies Pat i jego wierna przyjaciółka, stateczny mops Mike, Grizzy w towarzystwie rozbrykanych lemingów oraz załoga Królewskiej Straży czeka na widzów każdego popołudnia! To prawdziwa różnorodność charakterów i zabawnych perypetii.

Wszystkie te zwierzaki płatają niezłe figle! Muszą się bardzo natrudzić, by poradzić sobie z kłopotami, w które wpadły…

PAT I ŚWIAT
PREMIERA W PONIEDZIAŁEK 21 WRZEŚNIA O 17:20
EMISJA CODZIENNIE O 17:20

Pat jest wyjątkowo uroczym psiakiem! Ten z pozoru zwykły kundelek, który nie jest zbyt zwinny i szybki, to w rzeczywistości bardzo bystre stworzenie, dzięki któremu jego przyjaciółka Lola wychodzi z każdych, nawet najbardziej zwariowanych tarapatów.

Drugi sezon to jeszcze więcej zaskakujących przygód, nowi bohaterowie oraz improwizowane, ale bardzo dokładne plany Pata na to, jak uratować dzień Loli. Ten pies o dużym pyszczku i jeszcze większym sercu to przyjaciel, o jakim marzy każde dziecko!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *