Wrzesień na kanale Nat Geo People

Czas pożegnać się z zamkniętymi drzwiami i zastrzeżonym dostępem. Wraz z Nat Geo People możemy od września zajrzeć do najbardziej znanych miejsc, których nigdy nie widzieliśmy „od kuchni”. Program „Tylko dla personelu” w dynamiczny sposób pokaże widzom oszałamiające technologie, rozwiązywanie problemów na najwyższym poziomie i codzienne życie ludzi, na których wszyscy polegamy. Tajemnica po tajemnicy, program zmieni sposób, w jaki postrzegacie świat!

 

 

 

TYLKO DLA PERSONELU
THE SECRET LIFE OF…
Premiery we wtorki od 17 września o godz. 21:00
(4×60 min)

Otwieramy drzwi, które zwykle są zamknięte dla postronnych osób. Sprawdzamy, jak wyglądają od środka miejsca, które znamy tylko powierzchownie – od strony klienta, paseżera lub pacjenta. Pełna niespodzianek i oszałamiających technologii seria w dynamiczny i zabawny sposób odkrywa tajemnice miejsc budzących od zawsze naszą ciekawość.
Przedstawia również ludzi, od których zależy nasz komfort, a czasem nawet los. Sprawdzimy, jak funkcjonuje Seaside – jeden z największych statków wycieczkowych na świecie. W programie zobaczymy też, co jest potrzebne do nieprzerwanego działania szpitala.
Zagłębimy się w labirynt korytarzy i pomieszczeń – od brudnych kotłowni do nieskazitelnych laboratoriów. Będziemy towarzyszyć także personelowi lotniska i uzyskamy dostęp do zaplecza samolotu, które podczas podróży pozostaje dla nas zawsze wielką niewiadomą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *