Wrześniowe „Wysokie Obcasy Extra” z kuponami rabatowymi na zakupy w całej Polsce

Wywiad z aktorką Marią Dębską, miłość według Platona, sonda o współczesnych autorytetach oraz mity kobiecego orgazmu – te i wiele innych tematów znaleźć będzie można w najnowszych „Wysokich Obcasach Extra”. Wrześniowe wydanie miesięcznika ukaże się na rynku jutro – w czwartek, 22 sierpnia br., a wraz z nim czytelnicy otrzymają zniżki do 70% na zakupy w sklepach stacjonarnych i online w weekend 19-21 września br.

 

 

Bohaterką okładki numeru jest Maria Dębska, którą od 13 września br. będzie można oglądać na dużym ekranie w filmie Michała Rosy „Piłsudski”. Aktorka wciela się w nim w rolę Aleksandry Szczerbińskiej, kochanki Marszałka. Na łamach „Wysokich Obcasów Extra” Dębska opowiada Mai Staniszewskiej o kulisach pracy aktorskiej, o tym, jak nagrywała scenę gwałtu, dlaczego porzuciła grę na pianinie oraz co ją łączy z postacią graną w „Piłsudskim”.
We wrześniowym wydaniu magazynu czytelnicy znajdą również rozmowę z dr. hab. Michałem Bilewiczem z Centrum Badań nad Uprzedzeniami o tym, co się stanie, jeśli ludzie zaczną mówić otwarcie o swojej tożsamości, a także wywiad z Katarzyną Bórawską, obrończynią Jakuba A., którego prokuratura oskarżyła o brutalne zamordowanie 10-letniej Kristiny z Mrowin. Z kolei psychoterapeutka i seksuolożka Agata Loewe opowiada o kobiecym orgazmie i radzi, jak odczuwać satysfakcję w łóżku, a filozof Marcin Jaranowski tłumaczy, na czym polega platońska teoria miłości.
Redakcja numeru zapytała również kobiety oraz mężczyzn w różnym wieku i różnych profesji o ich autorytety. Odpowiedzi udzielilim.in. emerytowana polonistka z Gdańska, inicjatorka Ogólnopolskiego Strajku Kobiet, 49-letni muzyk, poeta z Szalejowa Górnego i licealistka z Gdyni.
W weekend 19-21 września br. na czytelników „Wysokich Obcasów Extra” czekać będą zniżki do 70% na zakupy w sklepach stacjonarnych oraz online, a także w punktach usługowych w całej Polsce. Kupony Wielkiej Akcji Rabatowej znaleźć będzie można na łamach najnowszego numeru magazynu.
Wrześniowe wydanie „Wysokich Obcasów Extra” ukaże się na rynku jutro – w czwartek, 22 sierpnia br. w cenie 7,99 zł. Wspiera je kampania promocyjna w internecie (Wysokieobcasy.plWyborcza.pl, Facebook) oraz w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki, „Polityka”). Działania reklamowe przygotował zespół marketingu „Wysokich Obcasów”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *