„Współczesna dziewczyna” od 6 lutego na antenie TVN Fabuła!

Od 6 lutego na antenie TVN Fabuła widzowie będą mogli zobaczyć serial „Współczesna dziewczyna” (oryg. „Fleabag”). Produkcja ta zdobyła 6 statuetek Emmy oraz 2 Złote Globy, w tym za najlepszy serial komediowy.

 

 

 

 

 

„Współczesna dziewczyna” (oryg. „Fleabag”) to serial komediowy z wątkiem psychologicznym w tle. Opowiada historię dziewczyny, która po wielkiej życiowej tragedii przeprowadza się do Londynu. Pod maską zimnej i wyrachowanej, chowa się zagubiona i często samotna kobieta. W rolę tytułowej Fleabag wciela się wyśmienita Phoebe Waller-Bridge, która jest również autorką scenariusza.

W 2019 roku „Współczesna dziewczyna” dostała wszystkie najważniejsze nagrody Emmy: za scenariusz, reżyserię, główną rolę kobiecą oraz dla najlepszego serialu. Phoebe Waller-Bridge jako serialowa Fleabag zdobyła też – poza Emmy – wiele innych nagród, m.in. BAFTA dla najlepszej aktorki komediowej. Początek 2020 roku przyniósł produkcji 2 Złote Globy, w tym za najlepszy serial komediowy.

Premierowy odcinek serialu „Współczesna dziewczyna” zostanie wyemitowany na antenie TVN Fabuła już 6 lutego o godz. 23:05

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *