Anna Mucha w obsadzie serialu „W rytmie serca”

Aktorka zagra w kolejnym sezonie produkcji Polsatu. Jaka będzie jej rola? Anna Mucha to jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich artystek. Widzowie cenią ją za talent i urodę. Specjalnie na potrzeby serialu „W rytmie serca” przechodzi metamorfozę! Jak jej postać wpłynie na losy bohaterów? Czy spodoba się fanom?

 

 

 

 

W marcu startuje szósty sezon „W rytmie serca”, a produkcja niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. Została nominowana do nagrody Telekamery „Tele Tygodnia” 2020 w kategorii „Najlepszy serial”. Twórcy nie spoczywają jednak na laurach i w kolejnych odcinkach przygotowują dla widzów niespodzianki.

 

 

Oto jedna z nich! Do obsady dołączyła Anna Mucha. Aktorka pochwaliła się zdjęciem na profilu w mediach społecznościowych, na którym ma… rude włosy! „Jest ruda i ma piegi i cały czas się uśmiecha” – przedstawiła Karolinę, którą zagra. „Baaaardzo się cieszę” – podkreśliła.

„Ależ jestem ciekawa Waszych wrażeń” – zastanawia się aktorka. Jaki charakter będzie mieć bohaterka, w którą wciela się Anna Mucha? Co nowego wniesie do fabuły? Od marca wszystko będzie jasne.

Nową postać w serialu zagra również Beata Ścibakówna. Ponownie wystąpią m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Mateusz Damięcki, Maria Dębska, Piotr Fronczewski oraz Antoni Pawlicki.

W rytmie serca” od marca w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *