Wszystko o odchudzaniu w specjalnym wydaniu „Tylko Zdrowie. Odchudzanie”

5 kwietnia br. w sprzedaży pojawi się „Odchudzanie” - specjalne wydanie tygodnika „Tylko Zdrowie” o skutecznych metodach walki z nadwagą.

 

 

To specjalne wydanie magazynu „Tylko Zdrowie” w całości poświęcone zagadnieniu skutecznej i trwałej utraty wagi. Jak wiadomo, warunkiem skutecznego schudnięcia jest połączenie dwóch elementów – diety i ćwiczeń. Dlatego w wydaniu znalazły się zarówno zalecenia dotyczące odżywiania, jak i specjalnie opracowane zestawy treningowe.

W numerze czytelnicy znajdą m.in. wszystko o diecie segmentowej – czyli szczegółowo opracowanym planie dietetycznym, z którym można zaplanować zakupy i posiłki na cały tydzień. Specjalnie dla czytelników „Tylko Zdrowia” ekspertka dietetyki Paulina Gąsiewska opracowała jadłospis, a także propozycje zamienników - tak, by każdy mógł indywidualnie skomponować dla siebie dietę. W tekście „Lekkie party” redakcja poradzi, jak podjąć gości w czasach, kiedy coraz więcej osób jest na diecie i jak ognia unika mięsa, glutenu i laktozy. Czytelnicy znajdą też pomysłowe przepisy ekspertki kulinarnej Małgosi Minty.

W magazynie pojawi się również rozdział „Fitness” poświęcony szeroko rozumianej aktywności fizycznej. W artykule „HIIT. Minutowy trening” redakcja przekonuje, że - by osiągnąć efekty - nie trzeba spędzać wielu godzin na siłowni. Znany z mediów społecznościowych duet Fit Lovers - czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz – zaproponuje czytelnikom zestaw ćwiczeń rozciągających.

Wydanie specjalne magazynu „Tylko Zdrowie” w objętości 116 stron będzie dostępne w punktach sprzedaży prasy w cenie 11,99 zł. Wesprze je autopromocja; kreacje przygotował zespół promocji „Gazety Wyborczej”.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.