Wtorek w TVP Sport i TVPSPORT.PL

Jak wtorek to tylko z TVPSPORT.PL. Gdy panuje koronawirus #Zostańwdomu i sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie na naszej stronie internetowej. Wywiad z Robertem Kubicą, jedenastka Macieja Żurawskiego czy pamiętny mecz o trzecie miejsce z Mistrzostw Świata w 1974 roku.

 

 

 

 

 

TVPSPORT.PL, APLIKACJA MOBILNA TVP SPORT

7:30 Kartka z kalendarza – podejrzane zwycięstwo Fabiana Cancellary w klasyku Paryż-Roubaix

7 kwietnia 2013 roku Szwajcar Fabian Cancellara wygrał nazywany „piekłem północy” wyścig Paryż-Roubaix. Długa, naznaczona kostką brukową trasa mistrzowi olimpijskiemu służyła. Pojawiły się jednak kontrowersje – zdaniem wielu kolarz miał… silnik zamontowany w ramie roweru. Opowie o tym jego rywal, Bartosz Huzarski.

10:00 Kulisy Magazynu GOL

Kultowy magazyn piłkarski, którego czołówkę zna każdy fan piłki nożnej w Polsce. Któż nie chciałby poznać jego kulis? Jacek Laskowski opowie o trójce prowadzących przegląd wydarzeń z ligowych boisk sprzed lat.

12:00 INSTAGRAM: Rozmowa z Marcinem Żewłakowem

Koronawirus storpedował rozgrywki na świecie, ale kiedyś z kryzysu trzeba będzie przecież wyjść. O sposobach radzenia sobie sportowców z wirusem oraz klubów z problemami finansowymi nasz reporter Hubert Bugaj porozmawia z Marcinem Żewłakowem.

13:00 Skoczne Rozmowy – Kacper Skrobot

Sebastian Szczęsny zaprasza na kolejną część Skocznych Rozmów. Tym razem gościem komentatora TVP Sport będzie serwismen kadry skoczków, Kacper Skrobot. Spodziewajcie się rozmowy o nowinkach technologicznych i przewadze, jaką dają inne buty i wiązania.

14:00 Sportowa Lista Przebojów – Maciej Szczęsny

Chcecie poznać gust muzyczny 9-krotnego reprezentanta Polski i eksperta TVP Sport? Proszę bardzo! Gwarantujemy zaskoczenia i dużo jazzu.

15:00 Słownik Sportowej Polszczyzny

Polski język = trudny język. O zagwozdkach w pracy komentatora opowie Maciej Iwański.

15:30 Rozmowa z Robertem Kubicą

Gratka dla fanów Formuły 1. Jan Piasecki za pośrednictwem Skype’a porozmawia z Robertem Kubicą. Polak z Alfy Romeo opowie o szansach na start sezonu 2020 w F1, jak i całej przyszłości najszybszych wyścigów świata.

19:00 Okiem Redakcji

Marcin Wojtasik w stałym cyklu Okiem Redakcji porozmawia ze srebrnym medalistą IO w Barcelonie, Andrzejem Juskowiakiem. Ograny w Bundeslidze napastnik opowie o szansach na wznowienie rozgrywek za naszą zachodnią granicą.

19:30 Jedenastka marzeń Macieja Żurawskiego

Były napastnik Wisły Kraków, Celtiku i reprezentacji Polski wytypuje najlepszą jedenastkę zawodników, z którymi miał okazję grać lub rywalizować. Przy takiej karierze „Żurawia” mocne nazwiska gwarantowane.

20:00 Debata TVP Sport – Aron Chmielewski

Gośćmi Macieja Adamiaka będą najlepszy obecnie hokeista reprezentacji Polski Aron Chmielewski z HC Ocelari Trzyniec i komentator TVP Sport Patryk Rokicki. Kibice hokeja – to pozycja nie do przegapienia.

TVP Sport, TVPSPORT.PL, APLIKACJA MOBILNA TVP SPORT

7:30 Kapitan Tsubasa, odc. 54

Kolejny odcinek legendarnej japońskiej bajki.

17:00 Esport, Polska Liga World of Tanks 5vs5 Cały czas trwa rywalizacja esportowa w Polskiej

Lidze World of Tanks 5vs5. Zmagania naprawdę są porywające.

18:00 Transmisja na życzenie

To Wy po raz kolejny zdecydujecie, jakie wydarzenie z cyklu „Transmisja na życzenie” zobaczycie w TVPSPORT.PL. Na profilu TVP Sport na Facebooku trwa głosowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *