„Wyborcza na Połowę Zimy" – wydanie specjalne „Gazety Wyborczej”

W sobotę, 3 lutego br. ukaże się specjalne wydanie „Gazety Wyborczej” z powiększonym „Magazynem Świątecznym”, a także z tygodnikiem „Wysokie Obcasy” oraz z dodatkiem z artykułami z „The Wall Street Journal”.
 

W wydaniu znajdzie się rozmowa z himalaistą i lekarzem Robertem Szymczakiem o radzeniu sobie z chorobą wysokościową oraz zapis rozmowy ze spotkania z alpinistą i himalaistą Wojtkiem Kurtyką i z Bernadette McDonald – autorką jego biografii, które odbyło się w ramach „Centrum Premier – Czerska 8/10”.


Redakcja przedstawi także kulisy afery „Pentagon Papers”, która posłużyła za kanwę filmu
Czwarta władza” Stevena Spielberga z Meryl Streep i Tomem Hanksem w rolach głównych. Obraz pojawi się na ekranach polskich kin w połowie lutego br.


Reporterzy „Dużego Formatu” opowiedzą, jak z tęsknotą radzą sobie rodzice dzieci, które wyemigrowały na drugą stronę globu. Redakcja działu zagranicznego przedstawi najciekawsze teksty z dziennika „The Wall Street Journal”, a w „Wysokich Obcasach” znajdzie się sylwetka artystki Tatyany Fazlalizadeh – autorki projektu „Stop Telling Women To Smile” („Przestańcie mówić kobietom, żeby się uśmiechnęły”) sprzeciwiającemu się molestowaniu seksualnemu kobiet w miejscach publicznych.

CenaGazety Wyborczej” tego dnia wyniesie 7,99 zł. Wydanie wesprze promocja w radiu (Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, RMF i RMF Classic) oraz autopromocja.

Więcej na Wyborcza.pl.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *