„Wyborczy Grill” Wirtualnej Polski (wideo)

WP rusza z nowym programem wideo. Prowadzący odsłonią kulisy kampanii samorządowej i skonfrontują kandydatów z najtrudniejszymi problemami. Emisja „Wyborczego Grilla” na stronie głównej WP w każdy poniedziałek o godz. 15.

Program będzie podsumowaniem najważniejszych wydarzeń kampanii samorządowych w całej Polsce. Jego prowadzącymi są Marek Kacprzak, Kuba Jankowski oraz Michał Wróblewski. Dziennikarze będą odsłaniać kulisy kampanii i konfrontować kandydatów z realnymi problemami mieszkańców poszczególnych miejscowości. Zaproszeni eksperci i publicyści przyjrzą się również przekazom politycznym, które budowane są przed wyborami.
Program zaplanowaliśmy tak, by znalazło się w nim miejsce, zarówno na komentarz publicystyczny, rozmowy z kandydatami i kandydatkami na prezydentów, jak i interakcje z naszymi widzami. Nie chcemy jednak omijać spraw lokalnych. We współpracy z Portalem Samorządowym przyjrzymy się także sprawom mniejszych miast i regionów mówi redaktor naczelna WP Wiadomości, Agata Komosa.

Internet daje całkowicie nowe możliwości komentowania takich wydarzeń jak wybory. Zapowiada się pasjonujący czas blisko kampanijnych wydarzeń, w stałym kontakcie z kandydatami, publicystami i co najważniejsze z internautami, czyli tymi, którzy ostatecznie będą decydować przy urnach, kto będzie rządził w samorządach mówi Marek Kacprzak.

Emisja programu zaplanowana jest w każdy poniedziałek o godzinie 15. Pytania w formule „ask me anything” można zadawać w serwisach Twitter i Facebook przy użyciu: #wyboryWPolsce. Gościem pierwszego odcinka, zaplanowanego na 10 września, będzie Patryk Jaki, kandydat na prezydenta Warszawy. Na czas kampanii w serwisie powstanie również specjalna sekcja, w której znajdą się wszystkie materiały nt. wyborów samorządowych.

Wirtualna Polska to grupa spółek działających w mediach i e-commerce. Jest właścicielem portalu horyzontalnego – Wirtualnej Polski. Prowadzi też portal o2 oraz specjalistyczne serwisy tematyczne, takie jak Money.pl, WP SportoweFakty, WP abcZdrowie i dobreprogramy.pl. W branży e-commerce WP działa w zakresie turystyki, mody, urządzania wnętrz, usług finansowych oraz zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *