MediaTVPZapowiedzi TV

Wybory samorządowe – druga tura. Wieczór wyborczy w TVP

Pierwsze wyniki II tury wyborów samorządowych, analizy, komentarze, relacje ze sztabów wyborczych i wypowiedzi kandydatów – to wszystko przygotowujemy dla naszych widzów. Początek wieczoru wyborczego o godzinie 20.25 w TVP Info, a od 20.55 również do TVP 1.

 

Pasmo poprowadzą Marek Czyż, Joanna Dunikowska-Paź, Piotr Jędrzejek i Dominika Komarnicka. Wśród gości znajdą się eksperci, publicyści, politolodzy oraz politycy.

Punktualnie o 21 przedstawimy wyniki exit poll. Nie zabraknie wizyt w sztabach. Nasi reporterzy będą we wszystkich największych miastach w Polsce, gdzie są wyborcze dogrywki – m.in. we Wrocławiu, Rzeszowie, Krakowie, Poznaniu czy Gdyni.

– Uchylę rąbka tajemnicy, zajrzymy też do jednego z najmniejszych miast w Polsce. W Brodach w województwie lubuskim w wyborach na burmistrza doszło do remisumówi nam Patryk Kaźmierczak, wydawca wieczoru wyborczego TVP.

Pierwsze wyniki wyborów omówią publicyści i zaproszeni politycy. Wspólnie z ekspertami zanalizujemy największe wyborcze niespodzianki i głośne zmiany w magistratach, sprawdzimy, jak rozłożyły się wyniki z I tury wyborów i gdzie doszło do największych przetasowań.

Na antenie porozmawiamy także z młodymi aktywistami – ich perspektywa też jest ważna.

foto, źródło. TVP Info

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *