Wybory TVP na pierwsze cztery kolejki sezonu 2019/20 Lotto Ekstraklasy

Wiemy już, które spotkania pierwszych kolejek sezonu 2018/19 Lotto Ekstraklasy będzie można obejrzeć na otwartych antenach Telewizji Polskiej. W pierwszej kolejce (20 lipca) pokażemy mecz Wisły Kraków ze Śląskiem Wrocław.

 

 

Wisła Kraków dopisała w ostatnich miesiącach piękny rozdział do swojej historii. Na początku 2019 roku klub był bliski bankructwa, ale udało się przejąć go z rąk osób, które doprowadziły go na skraj upadku i spłacić najpilniejsze zaległości. W dalszej kolejności nowe władze Białej Gwiazdy zadbały o stronę sportową i dzięki determinacji wielu osób oraz pracy sztabu Macieja Stolarczyka udało się na nowo zapełnić stadion i w efektownym stylu wygrać tzw. grupę spadkową.

Nowy sezon to nowe wyzwania. Przed drużyną i przed kibicami. Jak sobie z nimi poradzą? Sprawdzimy już 20 lipca. Na Reymonta przyjedzie Śląsk Wrocław, który wywalczył utrzymanie rzutem na taśmę. Właśnie mecz Wisła – Śląsk to wybór TVP na transmisję meczu 1. kolejki sezonu 2019/2020.

W dalszych tygodniach nasze kamery zawitają kolejno w Poznaniu, znów w Krakowie i w Płocku, a na otwartych antenach Telewizji Polskiej swoich ulubieńców będą mogli oglądać m.in. kibice Lecha, Górnika Zabrze i Legii Warszawa. Zapowiada się kolejny pasjonujący sezon w polskim futbolu…

Wybory TVP na pierwsze cztery kolejki sezonu 2019/20 Lotto Ekstraklasy:

1. kolejka: Wisła Kraków – Śląsk Wrocław (sobota, 20 lipca, godz. 17:30)

2. kolejka: Lech Poznań – Wisła Płock (piątek, 26 lipca, 20:30)

3. kolejka: Wisła Kraków – Górnik Zabrze (poniedziałek, 5 sierpnia, 18:00)

4. kolejka: Wisła Płock – Legia Warszawa (niedziela, 11 sierpnia, 17:30)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *