Radio

Wydaj płytę z "Będzie głośno!" – nowa akcja Czwórki

Radiowa Czwórka oraz Agencja Muzyczna Polskiego Radia poszukują młodych muzyków, którym wydadzą debiutancki albumu w ramach audycji “Będzie głośno!”. Jedyny warunek – należy mieć gotowy materiał na płytę i nie posiadać kontraktu z inną wytwórnią muzyczną. Chętni mogą się zgłaszać do 15 sierpnia na stronie czwórka.polskieradio.pl.
 
 
“Będzie głośno!” (piątek godz. 18.00 – 20.00) Damiana Sikorskiego to jedyny w Polsce program radiowy, który umożliwia debiutującym muzykom dotarcie ze swoimi kompozycjami do szerokiej publiczności. Zespoły, które zgłaszają się za pośrednictwem strony czworka.online zapraszane są do audycji na żywo, aby zaprezentować się zarówno w rozmowie, jak i w mini koncercie akustycznym. Ich utwory zamieszczane są na liście przebojów “Będzie głośno!”. Słuchacze Czwórki codziennie oddają głosy na artystów, którzy najbardziej przypadli im do gustu. Antena jest otwarta na rozmaite gatunki muzyczne. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Uczestnikami audycji Damiana Sikorskiego są zespoły rockowe, popowe, soulowe, funkowe i folkowe.
Od 1 lipca trwa nowa akcja radiowej Czwórki, promująca młodych twórców. Wraz z Agencją Muzyczną Polskiego Radia stacja szuka młodych zespołów oraz solistów mających gotowy materiał na płytę, aby umożliwić im wydanie debiutanckiego krążka. Zainteresowani nie mogą jednak mieć podpisanego kontraktu z inną wytwórnią muzyczną. Zgłoszenia można wysyłać do 15 sierpnia za pośrednictwem formularza na portalu www.czwórka.polskieradio.pl. W trakcie wakacji słuchacze będą mieli okazję zapoznać się z utworami zgłoszonych muzyków w audycjach “Będzie głośno!”.
Rozstrzygnięcie akcji nastąpi na początku września, kiedy ogłoszony zostanie zwycięzca konkursu. Wyda on debiutancką płytę z radiową Czwórką i Agencją Muzyczną Polskiego Radia. Premiera albumu oraz promujący go koncert planowane są na przełomie października i listopada w studiu radiowej Czwórki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *