Wydanie specjalne magazynu Twój Styl

Twój STYL POLECA PROJEKT SZCZĘŚCIE jest odpowiedzią na aktualną potrzebę kobiet, które poszukują kontaktu z naturą, harmonii, równowagi, balansu pomiędzy duchowością, a światem zewnętrznym, budowania wartościowych relacji z bliskimi, samorozwoju, radości z drobnych przyjemności na co dzień. To pismo dla kobiet, które chcą zwolnić tempo życia i uczynić je bardziej wartościowym.

 

 

Magazyn jest tworzony spójnie z filozofią SLOW LIFE / HYGGE /LAKOM / IKIGAI/ JOIE DE VIVRE. W piśmie inspirujące reportaże, ciekawi bohaterowie, proste przepisy na zdrowe i sezonowe potrawy, tematy dotyczące relacji międzyludzkich, kondycji fizycznej, rytuały oraz bliskie podróże.

W wydaniu specjalnym Twój STYL POLECA PROJEKT SZCZĘŚCIE czytelnicy znajdą między innymi:

- W zgodzie ze sobą

- Zaufaj intuicji i nie bój się zmian

- O dobrym planowaniu życia - prof. Janusz Czapiński autor „Teorii cebulowej szczęścia"

- W zgodzie z naturą - nadzieja płynie z głębin - o lekach powstałych z morskich roślin i stworzeń.

- Lady Wiking - o kobiecie, która rzuciła świat mediów i poszła za swoją pasją do kultury wikingów.

- Naturalne sposoby na podniesienie odporności.

- Moja przestrzeń - drewno w domu

- Autorskie przepisy na chleb na zakwasie.

- Szlaki. Bliskie kierunki. Fenomen Bieszczad.

Wydanie specjalne magazynu Twój Styl skierowane jest do wykształconych kobiet 35+, mieszkanek dużych i średnich miast, z dochodami powyżej średniej krajowej, poszukujących w prasie inspiracji i pomysłów by żyć lepiej, spokojniej, w zgodzie z naturą.

Twój STYL POLECA PROJEKT SZCZĘŚCIE ukaże się 18.10.2018, w cenie 9,99 zł i objętości 124 stron. Wspiera je kampania promocyjna w radiu, Internecie oraz magazynach Wydawnictwa Bauer.

Zobacz także

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz