Wydanie specjalne Newsweek Living

W poniedziałek, 23 lipca w sprzedaży pojawi się wydanie specjalne Newsweek Living, pierwszy z planowanej serii poradników o tematyce wnętrzarskiej.

 

 

Newsweek Living to inspirujący poradnik, z którego można się dowiedzieć jaki wpływ na nas mają wnętrza, a także jak zaprojektować wygodne i funkcjonalne miejsce do życia, wykorzystując dobre zestawienia, ważne detale oraz klucze kolorystyczne. W numerze znajdą się także porady dotyczące ogrodów i tarasów oraz inspirujące rozwiązania przy planowaniu garderoby czy łazienki jako domowego SPA.

 – Dodatek specjalny Newsweek Living jest kolejnym krokiem w strategii poszerzenia oferty kontentowej dla czytelników tygodnika Newsweek oraz dotarcia do nowych grup czytelników. Pierwszym tego typu dodatkiem był Newsweek Smart Travelling, który ukazał się w czerwcu i był entuzjastycznie przyjęty przez czytelników. Kolejne dodatki są planowane co miesiąc od września.mówi Anna Kaczmarska, Dyrektor Wydawnicza segmentu treści premium.

W najbliższym wydaniu Newsweek Living będzie można obejrzeć wyjątkowe wnętrza Pasterskiej Chaty, czyli najpiękniejszego domu na świecie zaprojektowanego przez polskich projektantów. W numerze pojawi się także rozmowa z Katarzyną Ptak, dyrektor generalną targów Warsaw Home o sile targów i polskiego designu.

Autorką koncepcji merytorycznej Newsweek Living jest Justyna Smolec – architekt wnętrz, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej. Prowadzi autorską pracownię projektowania wnętrz i architektury. Realizuje projekty w Polsce i za granicą. Najbardziej znane są jej wnętrza o charakterze loftowym: apartamenty pokazowe Qbik Woronicza w Warszawie oraz lofty de Girarda w Żyrardowie.

64-stronicowy Newsweek Smart Living w cenie 12,99 zł będzie dostępny przez 14 dni w sprzedaży wraz z Newsweekiem. Jego nakład wyniesie 40 tys. egzemplarzy.

Najbliższe wydanie Newsweeka będzie promowane w telewizji, prasie: (Wysokie Obcasy, Gazeta Wyborcza, Dziennik Gazeta Prawna, Przegląd Sportowy) oraz on-line w mediach Grupy Onet-RAS Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *