Wydanie specjalne Przeglądu Sportowego pt. „Krzysztof Piątek. W drodze na szczyt”

W piątek, 14 czerwca w sprzedaży pojawi się wydanie specjalne Przeglądu Sportowego pt. „Krzysztof Piątek. W drodze na szczyt”. Wydanie w całości jest poświęcone historii Krzysztofa Piątka, 23-letniego piłkarza, który dokonał rzeczy niezwykłej – w krótkim czasie trafił do jednego z najbardziej utytułowanych klubów na świecie, AC Milan, a jego transfer kosztował rekordowe 35 milionów euro.

 

 

Portret Krzysztofa Piątka – dzieciństwo, wzloty i upadki, kulisy rozwoju oraz transferów – nakreślają Tomaszowi Włodarczykowi, dziennikarzowi Przeglądu Sportowego, dziesiątki osób, które bohater spotkał na swojej drodze.

Koledzy, nauczyciele, pierwsi trenerzy, agenci, prezesi i dyrektorzy klubów m.in. Michał Probierz, który prowadził piłkarza przez ostatni rok przed wyjazdem do Włoch, kapitan kadry i idol zawodnika, Robert Lewandowski, selekcjoner reprezentacji Polski – Jerzy Brzęczek, prezes PZPN Zbigniew Boniek oraz jeden z najwybitniejszych szkoleniowców w historii futbolu Arrigo Sacchi. A także on sam.

Wydanie specjalne Przeglądu Sportowego będzie dostępne na rynku od 14 czerwca przez trzy miesiące w cenie 14,99 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *