„Wydarzenia i Opinie”: Gościem Agnieszka Radwańska

Dorota Gawryluk w rozmowie z tenisistką o jej planach na 2019 rok. Co zamierza robić popularna „Isia” po zakończeniu sportowej kariery? Czy zaskoczy liczne grono swoich wielbicieli? Agnieszka Radwańska opowie o tym już dziś po 19:15 w programie „Wydarzenia i Opinie” na antenie Polsat News.

 

– Do studia zaprosiłam naszą najwybitniejszą tenisistkę. Zapytam o nowe wyzwania i plany zarówno zawodowe, jak i prywatne. Mam nadzieję, że Agnieszka zdradzi nam niejedną tajemnicę – opowiada Dorota Gawryluk, dziennikarka i Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji POLSAT.

Agnieszka Radwańska to najwybitniejsza polska tenisistka. Niezwykle utalentowana krakowianka była wiceliderką rankingu WTA, zwyciężczynią 20 turniejów głównego cyklu, finalistką Wimbledonu i dwukrotną półfinalistką Australian Open. W sumie rozegrała 174 mecze w Wielkim Szlemie. Wygrała 125 spotkań, natomiast 49 pojedynków zakończyło się jej porażką. W listopadzie 2018 zakończyła karierę sportową.

„Wydarzenia i Opinie” to program, w którym czołowi dziennikarze Polsat News rozmawiają z najważniejszymi osobami w Polsce. Można w nim poznać pierwsze opinie o najważniejszych wydarzeniach dnia od najważniejszych rozmówców. W programie goszczą przedstawiciele wszystkich opcji politycznych. Emisja od poniedziałku do piątku zaraz po głównym wydaniu „Wydarzeń”.

„Wydarzenia i Opinie” od poniedziałku do piątku o godz. 19:15 w Polsat News

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *