12 lokalnych produkcji wiosną w Kuchni+ i Domo+

Kuchnia+ i Domo+ to lifestylowe kanały z porfolio nc+ które wiosną inspirują! Już w tym roku, wychodzą naprzeciw oczekiwaniom widzów i proponują aż 12 lokalnych produkcji!

 

Domo+ dodaje inspiracji i zaprasza na lokalne produkcje z znanymi i lubianymi prowadzącymi!

W lutym Domo+ zaprasza na Meblokreacje!

MEBLOKREACJE 4

Prowadzący Artur Indyka udowadnia, że stare, zaniedbane, czy uszkodzone meble mogą zyskać nowe życie i stać się ozdobą mieszkania. Krok po kroku pokazuje proces renowacji różnych elementów wyposażenia wnętrz, takich jak stary, drewniany fotel czy zepsuta lampa bez klosza. Podpowiada też, jak nadać zużytym i niepotrzebnym przedmiotom nowe funkcje.

W marcu TOMASZ PĄGOWSKI: PROJEKT LOKALNY 2 oraz po raz 10 – WYZWANIE NOWE MIESZKANIE!

TOMASZ PĄGOWSKI: PROJEKT LOKALNY 2

Tomasz Pągowski pomaga lokalnym społecznościom odkryć nowe oblicze starych, nieco zapomnianych miejsc, w których mieszczą się małe zakłady usługowe. Podobnie jak w kultowym „Remoncie w 48 h” rozmawia z właścicielami o ich oczekiwaniach, gustach, potrzebach i poprawie funkcjonalności lokalu użytkowego. Każda metamorfoza lokalu użytkowego jest bardzo indywidualna. We wszystkich jednak Tomasz Pągowski pokazuje jak w prosty sposób zmienić stylistykę wnętrza, na co zwracać uwagę w poprawie funkcjonalności, tak aby równocześnie nie stracić ducha i klimatu każdego z tych miejsc.

WYZWANIE NOWE MIESZKANIE 10

Jak kupić mieszkanie na rynku wtórnym? Na co zwrócić uwagę kupując na rynku pierwotnym? Domo+ zaprasza na program poradnikowy dla kupujących mieszkania i domy. Prowadzący – Damian Urbańczyk – radzi, jak wybrać korzystną ofertę na rynku nieruchomości. Przygląda się luksusowo wykończonym apartamentom, sfatygowanym mieszkaniom z drugiej ręki i zupełnie surowym lokalom w stanie deweloperskim.

W kwietniu Domo+ zaprasza na POGOTOWIE REMONTOWE WIEŚKA, 3 serię programu ROŚLINY KAROLINY, oraz zupełnie nowy program: LIFTING WNĘTRZ Z MARIĄ SEMCZYSZYN!

POGOTOWIE REMONTOWE WIEŚKA

Brak doświadczenia w sprawach remontowo-budowlanych, naiwność i zbyt duże zaufanie powodują, że ludzie często stają się ofiarami nierzetelnych firm remontowych. Każdy zna tę historię. Z pomocą w takiej sytuacji przychodzi program „Pogotowie remontowe Wieśka”. Wiesław Skiba, ceniony fachowiec znany widzom m.in. z programu „Home staging”, wesprze osoby, które przekonały się na własnej skórze o tym jak nierzetelni mogą być „specjaliści” od remontów.

ROŚLINY KAROLINY 3

Niewielki balkon, przydomowy ogródek czy rozległy taras – każde miejsce jest dobre na stworzenie swojej prywatnej oazy. Miłośniczka roślin i specjalistka w dziedzinie projektowania ogrodów – Karolina Kudłacik – już po raz kolejny udowodni widzom Domo+, że nie ma rzeczy niemożliwych i w każdej przestrzeni można stworzyć coś wyjątkowego.

W kwietniu na antenie Domo+ pojawi się również zupełnie nowy program: LIFTING WNĘTRZ Z MARIĄ SEMCZYSZYN!

Kuchnia+ wiosną zaprasza na znane i lubiane programy kulinarne.

W marcu specjalnie dla swoich widzów Kuchnia+ przygotowała 2 serię KUCHARSKIEGO POMYSŁ NA KUCHNIĘ oraz CZY NA PEWNO UMIESZ GOTOWAĆ?

KUCHARSKIEGO POMYSŁ NA KUCHNIĘ 2

W każdym odcinku prowadzący Piotr Kucharski zagości w progach innego domu, aby poznać jego mieszkańców i ich kulinarne zwyczaje. Dowie się, jakie potrawy najczęściej jedzą, jak je przygotowują i jak robią zakupy. Przekona się, że jadłospis większości jego rozmówców jest monotonny i obfituje w wysoko przetworzone produkty. W niemal każdym domu marnuje się i wyrzuca dużo jedzenia. Jak temu zapobiec? Jak urozmaicić codzienny jadłospis? Jak gotować smacznie, zdrowo i ekonomicznie? Poznaj Kucharskiego pomysł na kuchnię!

CZY NA PEWNO UMIESZ GOTOWAĆ? 6

Autorskie reality show Kuchni+ to program, w którym bohaterem każdego odcinka jest osoba zgłoszona przez rodzinę. Bohater myśli, że bliscy zgłosili go do programu kulinarnego ze względu na jego duży talent. Widzowie dowiadują się jednak, że tak naprawdę rodzina ma już dość, ale boi się powiedzieć to wprost kucharzowi amatorowi. W tym celu Andrzej Polan zaprasza bohatera do siebie do programu i prosi go o przygotowanie jego popisowej potrawy. Po jej ukończeniu prowadzący daje swoją ocenę. Niezależnie od tego, czy jest ona dobra czy zła, domowy kucharz dowiaduje się, dlaczego tak naprawdę rodzina zgłosiła go do programu. Od tego momentu bohater wraz z Andrzejem Polanem pracują nad udoskonaleniem potrawy, tak by na końcu amator gotowania mógł ją zaprezentować swoim bliskim.

W kwietniu 6 sezon znanej i lubianej serii 365 OBIADÓW MARIETTY MARECKIEJ oraz BEZ RESZTY. KUCHNIA ZERO WASTE!

365 OBIADÓW MARIETTY MARECKIEJ 6

„365 obiadów Mariety Mareckiej” to program inny niż wszystkie. Prowadząca – znana i lubiana przez widzów Kuchni+ – Marieta Marecka pokazuje, jak w prosty i przystępny sposób przygotować przepyszne obiady dla całej rodziny. W odcinkach nie zabraknie również wskazówek dotyczących tego, co i za ile najlepiej kupić, jakie składniki możemy zamienić na tańsze oraz jak robić zakupy w przemyślany sposób.

BEZ RESZTY. KUCHNIA ZERO WASTE 2

Prowadząca – Jagna Niedzielska – to młoda, charyzmatyczna osoba, dla której zero waste food to filozofia życia. Wychowywała się w domu, w którym ograniczano marnowanie żywności do minimum. W programie Jagna pokaże widzom, jak racjonalnie planować i robić zakupy, jak przechowywać i przetwarzać żywność, jak wykorzystywać resztki produktów i pozostałości potraw oraz jak kompostować odpadki. Widzowie zobaczą też, jak smacznie, prosto i szybko ugotować posiłek, żeby niczego nie marnować i stać się mistrzem we własnej kuchni.

W maju Kuchnia+ zaprasza na zupełnie nowy program: GRILLOWA POLANA, natomiast w maju 3 sezon kulinarnego programu podróżniczego WIDELCEM PO MAPIE.

WIDELCEM PO MAPIE 3

Dwóch prowadzących, dwie osobowości – jedna kulinarna podróż po Polsce. Aleksander Baron i Damian Kordas w nowym sezonie programu „Widelcem po mapie” sprawdzą polecane przez widzów restauracje oraz zapytają kucharzy z całej Polski o sekrety ich przepisów. Widelcem po mapie to seria dla tych, którzy szukają ciekawych miejsc i kulinarnych inspiracji. Duet kucharzy przemierza Polskę w poszukiwaniu dobrych i klimatycznych lokali, tworząc nową, gastronomiczną mapę Polski – listę miejsc, w których warto jeść, do których warto jechać, które trzeba odwiedzić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *