Prasa - Ksiązka

Wydawnictwo Agora polskim wydawcą książek Baracka i Michelle Obamów

Wydawnictwo Agora opublikuje w języku polskim dwie książki byłej pary prezydenckiej Stanów Zjednoczonych Baracka i Michelle Obamów.
 

– To wielkie wyróżnienie i ogromna przyjemność stać się wydawcą dwóch tak fantastycznych osobowości, które pokazują najlepszą twarz wolności i demokracji, i dają nadzieję, że polityka i światowe przywództwo nie są dziś wyłącznie domeną arogancji, ignorancji i przemocy. Nie możemy się doczekać, kiedy będziemy mogli oddać w ręce naszych czytelników książki Baracka i Michelle Obamów – mówi Paweł Goźliński, redaktor naczelny Wydawnictwa Agora.

Szczegóły dotyczące obu książek, w tym ich tytuły oraz daty publikacji, zostaną ogłoszone w najbliższym czasie.

Wydawnictwo Agora jest jednym z liderów na polskim rynku wydawniczym, specjalizującym się głównie w literaturze faktu. Jego profil kształtują książki znanych polskich dziennikarzy i wybitnych reporterów m.in. Jacka Hugo-Badera, Włodzimierza Nowaka, Marcina Kąckiego, Magdaleny Grzebałkowskiej, Witolda Szabłowskiego czy Adama Wajraka. Autorzy Wydawnictwa Agora to również wybitni polscy intelektualiści, w tym prof. Jerzy Bralczyk, prof. Jan Miodek i prof. Andrzej Markowski, Jacek Bocheński, Andrzej Wielowieyski, Kazimierz Kutz i Adam Michnik. W ofercie znajdują się również książki historyczne, publikacje popularnonaukowe, psychologiczne oraz poradniki. Wiele z nich gościło na listach bestsellerów, wśród nich „Sztuka kochania” Michaliny Wisłockiej, „Tu byłem. Tony Halik”, Mirosława Wlekłego czy „Spod zamarzniętych powiek” Adama Bieleckiego i Dominika Szczepańskiego. Obok książek w katalogu Wydawnictwa ważne miejsce zajmują też albumy muzyczne oraz wydawnictwa filmowe, które cieszą się uznaniem krytyków i słuchaczy. Oferta Wydawnictwa Agora dostępna jest na Kulturalnysklep.pl oraz w formie e-booków na Publio.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *