MediaZapowiedzi TV

Wygibajki na kanale MiniMini+

MiniMini+ jest najlepiej dopasowanym dziecięcym kanałem do grupy przedszkolnej 4-7 lat (AFF = 174). Doskonale dobrane pozycje programowe przekładają się na świetne wyniki oglądalności – w pierwszej połowie 2017 roku, kanał MiniMini+ zanotował SHR na poziomie 5,3% w grupie 4-7. Stacja jednak nie zwalnia tempa ponieważ już we wrześniu na małych widzów czeka najnowszy film Barbie Dreamtopia oraz znany i lubiany Żółwik Sammy!
BARBIE DREAMTOPIA: ŚWIĘTO ZABAWY

Najnowszy film animowany z Barbie i jej młodszą siostrą Chelsea w rolach głównych. Dziewczyny w swoich zabawnych przygodach będą wspólnie podróżować przez świat wyobraźni i podziwiać niespotykane krajobrazy Dreamtopii.

Pewnego razu Barbie rozmawia z Chelsea o ich siostrzanej więzi i wspólnej miłości do zabawy wyobraźnią. Po chwili dziewczyny przenoszą się do wspaniałego świata Dreamtopii, gdzie czekać będzie na nie wiele wyzwań. Wspólnie będą musiały pomóc wróżce Szafirce w przygotowaniu do magicznej ceremonii klejnotów, odnaleźć różdżkę, a także zbudować piękną, nową lukrecjową stodołę. Na drodze sióstr stanie również książę Notto, któremu pomogą naprawić lemoniator. Podróż nauczy dziewczyny, co to cierpliwość, praca zespołowa oraz przyjaźń i pokaże, jak ważne są te wartości w życiu a także wiara w siebie.

Emisja2/09 18.30 i 3/09 10.50

ŻÓŁWIK SAMMY I SPÓŁKA

Już we wrześniu wraz z bohaterem popularnego filmu kinowego żółwikiem Sammy najmłodsi widzowie mają szansę na odkrycie podwodnego świata, gdzie głębiny kryją w sobie wiele tajemnic! Poznawanie ich to wielka przygoda!

Głównymi bohaterami serialu jest para młodych żółwików. Ricky i Ella mieszkają w wiosce na rafie koralowej tuż obok opuszczonej wyspy. To bezpieczne miejsce jest zamieszkane przez tysiące najróżniejszych stworzeń morskich, a przewodzi im mądry i doświadczony żółwik Sammy. Tutaj Ricky, Ella, ich kumpel Figo oraz sympatyczna ośmiorniczka Anabel przeżywają niesamowite przygody i poznają podwodny świat. Przewodnikiem po morskich głębinach jest nikt inny, jak żółw Sammy, który zawsze służy dobrą i roztropną radą. Przyjaciele muszą być ostrożni, ponieważ w odległych głębiach oceanu czai się niebezpieczeństwo. Żyjące tam drapieżniki starają się znaleźć drogę do szczęśliwej wioski Sammy’ego i jego przyjaciół, która jest ukryta w gęstwinie alg.

Emisja: od 4/09 o 6:25 i 18.55

WYGIBAJKI 2

Drugi sezon uwielbianej przez maluchy muzyczno-tanecznej produkcji MiniMini+!
„Wygibajki” to program wprowadzający dzieci w świat muzyki, tańca i kultury.
W każdym odcinku laureaci Wielkiego Castingu MiniMini+, przeniosą się do innego zakątka Świata, poznają jego kulturę i przygotują przedmioty charakterystyczne dla danego regionu. Nie zabraknie także tematycznej piosenki oraz wyjątkowego układu tanecznego.
Nową prowadzącą „Wygibajek” będzie Kasia Klich, piosenkarka pracująca przy licznych muzyczno-edukacyjnych projektach dla najmłodszych.

Produkcja własna MiniMini+ angażuje również małych widzów, zapraszając ich do wzięcia udziału w konkursie i wspólnej zabawy w domu.

Emisja: od 17/09 o 10:30 i 17.30 

Dane: NAM, 6:00 – 20:59, H1 2017, AFF  A4-7 vs A4-12, Adex, SHR A4-7 vs A4-12, Day Parts

Jeden komentarz do “Wygibajki na kanale MiniMini+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *