MediaNC+Zapowiedzi TV

Wrzesień 2017 na kanale teleTOON+

teleTOON+ we wrześniu również zaprasza do zabawy i gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie, oraz humor w każdej sytuacji! Wyjątkowa oferta programowa kanału sprawia, że jest on idealnie dopasowany do dzieci w wieku szkolnym (W 4-9) AFF = 136! Spragnieni zabawy widzowie nie będą mogli narzekać na nudę. teleTOON+ zaprasza na wyjątkowe premiery.

KACPERIADA

Doceniana na festiwalach na całym świecie (m.in. CINEKIND w Amsterdamie, Ayjal w Katarze, OFAFA i O!PLA w Polsce) polska animacja, której koproducentem jest CANAL+. Inspirowaną opowiadaniami Grzegorza Kasdepke ciepłą i mądrą komedię familijną stworzyło studio Human Ark. Głosu postaciom użyczyli popularni aktorzy tacy jak: Matylda Damięcka, Marcin Hycnar czy Katarzyna Kwiatkowska.

“Kacperiada” to pełna absurdalnego humoru współczesna obyczajowa komedia familijna inspirowana bestselerowymi opowiadaniami Grzegorza Kasdepke “Kacperiada. Opowiadania dla łobuzów i nie tylko” oraz “Kacper z szuflady”. Każdy odcinek w ciepły
i zabawny sposób porusza ważne tematy, zostawiając widza z pozytywnym przekazem. Oś fabuły stanowią relacje ojca z synem, ale to nie jedyne ważne dla dzieci sprawy poruszane w serialu.
Głównymi bohaterami produkcji są 7-letni Kacper i Ada wspólnie poszukujący odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące przyjaźni, szczerości czy lojalności. Oboje uczą się, jak radzić sobie z emocjami, np. z zazdrością, rozczarowaniem i próbują zrozumieć bardzo dziwny, a zarazem fascynujący świat dorosłych.

OGGY I KARALUCHY

Nowe zabawne przygody niebieskiego kota oraz jego niechcianych lokatorów. Seria o Oggym znana jest na całym świecie, pierwszy odcinek animacji powstał 18 lat temu.

Oggy to niebieski kot, który wiedzie spokojne życie w swoim domu na przedmieściach. Jego życie byłoby idealne, gdyby nie obecność nieproszonych lokatorów, złośliwych karaluchów, które hałasują, dobierają się do lodówki i psocą. Te wybryki dają się we znaki również przyjacielowi Oggy’ego, Jackowi, który mieszka po sąsiedzku i często przychodzi w odwiedziny. Prócz karaluchów zagrożeniem jest również mściwy sąsiad Bob, który bardzo ceni swoją prywatność.

SIEDMIU KRASNOLUDKÓW I JA

Dawno, dawno temu… w małej chatce w lesie żyła sobie Królewna Śnieżka.

Współczesna Śnieżka to na pozór zwyczajna 10-latka. Na pozór, bo mieszka w jednym domu z siedmioma temperamentnymi krasnalami. Od kiedy pojawili się w jej życiu, nie może narzekać na nudę! Śnieżka jest pomysłową i niesforną dziewczynką, o złotym sercu. Podobnie jak u zwyczajnych rówieśników, świat Śnieżki kręci się wokół szkoły, domu, rodziny, ale przede wszystkim przyjaciół i psot. Nieodłącznymi towarzyszami zabaw są oczywiście krasnoludki, a życie z siedmioma charakternymi skrzatami bywa dla wszystkich domowników wielkim wyzwaniem.

Dane: NAM, 6:00 – 20:59,  H1 2017, AFF  W4-9 vs A4-12, Adex

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *