Prasa - Ksiązka

Wyjątkowa gra memo od firmy Granna tylko dla czytelników miesięcznika "Dziecko"

Razem z najnowszym wydaniem “Dziecka”, które pojawi się w sprzedaży jutro – w czwartek, 6 lipca br., będzie można kupić wyjątkową grę memo “Plastusie” przygotowaną przez firmę Granna specjalnie dla czytelników miesięcznika.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 

Gra „Plastusie” jest przeznaczona dla dzieci w wieku 2-4 lat. Została wydrukowana na grubej tekturze, tak aby służyła najmłodszym jak najdłużej. To znakomita propozycja dla tych dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z grami. Cena wydania razem z grą to 9,99 zł.

W sierpniowym wydaniu „Dziecka” redakcja podpowie, kiedy i jak zakończyć karmienie piersią, na czym polega rodzicielstwo bliskości, jak zadbać o siebie w okresie ciąży, a jak w połogu, jak plażować z niemowlakiem i jak poradzić sobie z raczkującym maluchem.

W wydaniu znajdzie się też dodatek z propozycjami zabaw na wakacjach i w podróży. Można go wyciąć i wziąć ze sobą na wakacyjny wyjazd.

Redakcja ogłasza również wielki konkurs, w którym do wygrania są zabawki Chicco. Do 15 sierpnia br. rodzice mogą przysyłać zdjęcia swoich dzieci na wakacjach. Autorzy najzabawniejszych fotografii otrzymają nagrody. Więcej szczegółów: www.edziecko.pl.

Sierpniowe wydanie miesięcznika „Dziecko” jest promowane w radiu (radiostacje Agory), w prasie (czasopisma Agory), w internecie (serwisy Gazeta.pl), w telewizji (Jim Jam), na nośnikach reklamy wewnętrznej (Health TV) oraz w kinach sieci Helios. Za kreację kampanii odpowiada Dział marketingu pionu Czasopisma Agory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *