Wyjątkowa seria „Nielegalni” Vincenta V. Severskiego z najbliższym wydaniem Newsweeka

2 lipca wraz z Newsweekiem będzie można zakupić pierwszy tom kolekcjonerskiego wydania bestsellerowej serii szpiegowsko-kryminalnej „Nielegalni” Vincenta V. Severskiego.

 

Powieść została podzielona na 14 części. Pierwszy tom ukaże się w promocyjnej cenie 6,99 zł oraz z tygodnikiem Newsweek w cenie 9,99 zł, kolejne w cenie 12,99, będą dostępne co tydzień w kioskach i salonach prasowych. Prenumeratę serii można także zamówić na stronie www.literia.pl.

 

 

Pierwsza część serii kryminalno-szpiegowskiej Nielegalni ukazała się w listopadzie 2011. Powieść od samego początku zyskała grono wiernych czytelników. To wyjątkowa seria na polskim rynku z wielowątkową fabułą, świetnie zarysowanymi postaciami, ale jej największym atutem jest możliwość poznania pracy agentów, tzw. nielegałów.  Seria szpiegowsko-kryminalna Nielegalni Vincenta V. Severskiego, wydana przez Wydawnictwo Czarna Owca, osiągnęła status bestsellera.

Autor, Vincent V. Severski, były oficer polskiego wywiadu, przez wiele lat pracował poza granicami kraju pod przybraną tożsamością. W swojej książce odsłania warsztat pracy służb szpiegowskich w różnych państwach. Akcja powieści toczy się m.in. w Polsce, Rosji, Szwecji, Norwegii i Iranie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *