Wyjątkowe filmy w listopadzie na Romance TV

Na listopad Romance TV przygotował dla swoich widzów aż siedem premier, m.in. ekranizację powieści Katie Fforde: Szczęście Belli, nowy cykl filmowy Lotta to załatwi czy najnowsze filmy z serii Rejs ku szczęściu. Zaczynamy już 1 listopada – tego dnia stacja zaprasza na poruszające filmy biograficzne, m.in. premiera filmu Katarzyna Luter oraz Maria Montessori – życie dla dzieci, Dr. Hope, Madame Nobel – Miłość dla pokoju, które emitowane będą na antenie przez cały dzień.

 

Poruszające filmy biograficzne

W nocy z 31 października na 1 listopada, a potem przez cały dzień Wszystkich Świętych, Romance TV przypomni historie kobiet, które mimo trudności i przeciwności losu miały odwagę iść swoją drogą, czyniąc wiele dla ludzkości, nie zawsze zyskując uznanie dla swych poczynań.

Głównym punktem tego dnia będzie premiera telewizyjna filmu Katarzyna Luter, opowiadającego o kobiecie, która w XVI wieku przeciwstawiła się panującym wówczas strukturom społecznym, stając u boku i wspierając słynnego nowożytnego reformatora, swego męża, Marcina Lutra.

Lotta to załatwi – nowy cykl premier telewizyjnych

Jest zuchwała, impulsywna i zawsze wszystko wie lepiej. Lotta to niezwykła, pełna radości i życia kobieta, która chętnie mierzy się z każdym wyzwaniem. Nieważne, czy jest to niechciana ciąża, później rozpoczęte studia czy niespodziewana wielka miłość.

W soboty 4, 11 i 18 listopada, o godz. 21:00 w Romance TV pokażemy kolejne filmy z serii Lotta to załatwi!

Szum morskich fal – całodzienna podróż Statkiem Marzeń

Lato, słońce, plaża i łagodny szum morskich fal – 17 listopada wraz z wieloma gwiazdami kina i telewizji wyruszymy we wspólny rejs Statkiem Marzeń, odwiedzając po drodze wiele ciekawych i egzotycznych zakątków świata.

Romance TV zapewni swoim widzom ucieczkę od ponurej listopadowej pogody i od godz. 11:30 zabierze ich w tak cudowne miejsca jak Bali, Nowy Jork i Perth. Szczególnie zapraszamy na premierowe filmy, o godz. 21:00 – Rejs ku szczęściu – podróż poślubna do Apulii i o godz. 22:55 – Rejs ku szczęściu – podróż poślubna do Lizbony.

Listopadowe premiery w Romance TV:

„Katarzyna Luter”, premiera, 1 listopada 2017 r., g. 21:00

„Lotta i wielkie oczekiwania”, premiera, 4 listopada 2017 r., g. 21:00

„Lotta i świetlana przyszłość”, premiera, 11 listopada 2017 r., g. 21:00

„Katie Fforde: Szczęście Belli”, premiera, 15 listopada 2017 r., g. 18:10

„Rejs ku szczęściu – podróż poślubna do Apulii”, premiera, 17 listopada, g. 21:00

„Rejs ku szczęściu – podróż poślubna do Lizbony”, premiera, 17 listopada, g. 22:55

„Lotta i odwieczne pytanie ‚dlaczego?”, premiera, 18 listopada 2017 r., g. 21:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *