„Wyjątkowe przypadki medyczne” w Zoom TV

Nowy miesiąc Zoom TV rozpocznie frapującym dokumentem Niezwykłe przypadki medyczne, który prezentuje najrzadziej spotykane schorzenia świata. W pierwszych odcinkach poznamy ważącą prawie 300 kilogramów kobietę, dla której problemem jest wykonywanie nawet najprostszych czynności oraz dwóch chłopców, którzy cierpią na niezwykłe choroby skóry. Czy znajdą na nie antidotum?

 

Ponadto Zoom TV zaprasza na kolejne premierowe odcinki kontrowersyjnego show Nagie randki oraz przerażającego dokumentu W matni zła, który przedstawia prawdziwe historie zbrodni popełnionych przez ludzi poddanych praniu mózgu.

PREMIERA ZOOM TV

Wyjątkowe przypadki medyczne

dokument, USA 2010

Tytuł programu mówi wszystko – poznamy niezwykłe przypadki medyczne. Pierwszym z nich będzie przypadek Dominique Lanoise, kobiety która waży niemal 300 kilogramów. Jej otyłość zupełnie ją unieruchomiła, a tym samym uzależniła od sześciu córek, które codziennie pomagają matce we wszystkich, nawet najbardziej podstawowych czynnościach. Jedynym rozwiązaniem jest operacja. By się jej poddać kobieta musi zrzucić 50 kilogramów. Czy to możliwe? Drugim przypadkiem jest 22-letni Cheng, którego ciało jest pokryte czymś, co przypomina rybie łuski. Chłopak uda się do lekarza, by poznać przyczynę schorzenia. Ale czy znajdzie na nie lekarstwo? Poznamy też historię Paytona, cierpiącego na śmiertelnie niebezpieczną chorobę skóry.

wtorek, 4 czerwca / 20:00

sezon 1, odcinki 1-2

odc. 1 – „Ćwierćtonowa Mama”
odc. 2 – „Moja skóra moim wrogiem”

PREMIERA ZOOM TV

Nagie randki

show randkowe, USA 2014

Show, w którym atrakcyjne kobiety i przystojni mężczyźni wybiorą się na randkę… nago. By uczestnicy programu poznali się jeszcze lepiej, oprócz braku ubrań czeka ich też brak kontaktu z cywilizacją – spotkania towarzyskie odbędą się bowiem na egzotycznej wyspie. Czy niecodzienne okoliczności pomogą odnaleźć bratnią duszę? A może wręcz przeciwnie?

piątek, 7 czerwca / 20:00

sezon 1, odcinki 3-4

PREMIERA ZOOM TV

W matni zła

dokument, USA, Kanada 2013

Program przedstawia prawdziwe historie wstrząsających zbrodni popełnionych przez ludzi poddanych praniu mózgu. Szokujące opowieści o tym, jak łatwo można paść ofiarą manipulacji ciemnych sił i dopuścić się przerażających czynów. Ten przerażający program jest najlepszym dowodem na to, jak iluzoryczne jest poczucie sprawowania kontroli nad własnym życiem.

poniedziałek, 3 czerwca / 20:00

sezon 2, odcinki 1-2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *