„Wyjątkowe smaki miast” na BBC Lifestyle (wideo)

Są takie dania, których smak będziemy pamiętać całe życie. Wyjątkowe kulinarne wspomnienia, które stają się synonimem domu i dzieciństwa. To dzięki nim możemy się poczuć, jakbyśmy cofnęli się w czasie. Najlepiej smakują potrawy przygotowane przez bliską osobę, mamę, babcię czy tatę.

Choćby należały do najprostszych, to smak ich pozostaje nie do podrobienia. Każdy z nas ma co najmniej jedno takie wspomnienie, które z jednej strony kojarzy się z przepysznym jedzeniem, a z drugiej z ciepłem rodzinnego domu i miłością najbliższych.

 

 

Zainspirowani programem „Wyjątkowe smaki miast” BBC Lifestyle wybrało się na Mini Market, gdzie zapytaliśmy czterech Warszawiaków na co dzień obcujących z wyjątkowymi smakami, na jakie kulinarne wspomnienie uśmiecha im się buzia. Wideo z wypowiedziami Marcina Kuca z Radia Kampus, Wienia z kabaretu OT.TO , Mateusza Windysa, założyciela restauracji „Bydło i Powidło” oraz klientów Mini Marketu.

A już 21 lipca o godz. 21:55 na BBC Lifestyle zobaczymy kolejny odcinek serii „Wyjątkowe smaki miast”, które dostarczą Wam kolejnych niezapomnianych kulinarnych doznań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *