PlayerSport w TVTVN Discovery Polska

Wyjątkowy dokument „Ronnie O’Sullivan: siódme niebo” od soboty w Eurosporcie i Eurosporcie Extra w Playerze

Ronnie O’Sullivan to legenda snookera, człowiek, który zrewolucjonizował ten sport i najlepszy zawodnik w historii dyscypliny. Dzięki dokumentowi Eurosportu „Ronnie O’Sullivan: siódme niebo” fani będą mogli prześledzić wraz z siedmiokrotnym mistrzem świata jego niezwykłą karierę. Premiera w sobotę o 21:00 w Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra w Playerze.

 

Snooker to jeden z filarów oferty Eurosportu. Stacja pokazuje wszystkie najważniejsze turnieje rankingowe na czele z mistrzostwami świata, Home Nations Series i Masters. Od lat w wielu z tych turniejów Ronnie O’Sullivan nie ma sobie równych wzbudzając zachwyt swoimi umiejętności, ale niejednokrotnie także kontrowersje.

W wyprodukowanym przez Eurosport dokumencie „Siódme niebo” 46-letni zawodnik powraca do kluczowych momentów życia i kariery: rekordowo szybko wbitego maksymalnego breaka czy słynnego wbicia lewą ręką w meczu z Alainem Robideaux, które wywołało falę krytyki wobec O’Sullivana. Angielski snookerzysta opowiada również o dorastaniu bez ojca, co zaowocowało nadużywaniem alkoholu oraz narkotyków i odwykiem. Twórcy przypominają również słynne mecze z udziałem „Rakiety” – zwycięski finał mistrzostw świata z 2013 roku i przegrany finał rok później; decydujące o tytule starcie z Markiem Selbym w 2020 roku, a także niesamowicie emocjonujący pojedynek z Juddem Trumpem, który przyniósł O’Sullivanowi siódme mistrzostwo świata.

Premiera dokumentu w sobotę o 21:00 w Eurosporcie 1. Po premierze dokument znajdzie się też w bibliotece Eurosportu Extra w Playerze.

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.

Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *