Wysoka jakość łączności komórkowej w kompleksie „Elektrownia Powiśle” dzięki instalacji Emitel

Emitel zapewni nowoczesny, kompleksowy system wewnętrznej instalacji wzmacniającej dostępność usług operatorów komórkowych w jednej z najbardziej oczekiwanych inwestycji w Warszawie. Realizacja zakłada opracowanie dokumentacji projektowej, realizację inwestycji, oraz utrzymania systemu w okresie 10 –letniej umowy.

 

 

Zaawansowaną technicznie usługę zwiększającą zasięg telefonii komórkowych w kompleksie biurowo-handlowo-usługowym Elektrownia Powiśle Emitel wykona w trzech budynkach biurowych, w centrum handlowym i w części gastronomicznej. W kolejnym etapie rozbudowy kompleksu Emitel wzmocni sygnał komórkowy także w hotelu. Dzięki temu osoby korzystające wewnątrz budynków z telefonii komórkowej będą miały zapewniony sygnał bardzo dobrej jakości.

Emitel będzie właścicielem instalacji, dlatego wszelkie formalności związane z uzgodnieniami, projektowaniem, obsługą operatorów komórkowych i utrzymaniem odpowiedniego stanu technicznego są po stronie po stronie spółki. Będzie to jedna z większych instalacji wewnętrznych, tzw. indoor, zrealizowanych przez Emitel w ciągu ostatnich lat ale nie pierwsza w portfolio spółki. W ostatnim czasie Emitel zbudował innowacyjny system Active DAS na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Było to pierwsze takie rozwiązanie w obiekcie sportowym w Polsce i jedno z pierwszych w Europie.

Elektrownia Powiśle to najnowszy projekt developera White Star Real Estate. Inwestycja ma powierzchnię 55 000 m2. Będzie składać się z powierzchni biurowych, handlowych, restauracyjnych i mieszkalnych, a także czterogwiazdkowego hotelu butikowego. Sercem Elektrowni Powiśle będzie przestrzeń handlowa, połączona z ofertą wypoczynkowo-rozrywkową. W części gastronomicznej znajdzie się 28 restauracji. Między budynkami staną trzy duże zielone place. Inwestycja położona jest w prestiżowej i modnej części Warszawy nad brzegiem Wisły. Sąsiaduje z Centrum Nauki Kopernik, Bulwarami Wiślanymi oraz Mostem Świętokrzyskim.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *