Wystartowały zdjęcia do serialu „19+” w TVN7

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu 19+! Twórcy produkcji wrócili na plan zdjęciowy w Krakowie. Dzięki temu już jesienią zadebiutują nowe odcinki programu, a fani będą mogli śledzić najnowsze przygody i perypetie ulubionych bohaterów!

 

Jak zapowiada się jesienny sezon 19+? To będzie prawdziwy rollercoaster emocjonalny! Czy Iwona i Irek, ulubiona para fanów serialu, mają jeszcze szansę? Iwona coraz bardziej zakochuje się w starszym, przystojnym lekarzu, a Irek odreagowuje rozstanie. Czy przyjaciele uratują Irka, który uważa, że rozsypuje się całe jego życie? Zuza zakochana do szaleństwa w Adrianie podstępem zdobyła jego miłość. Czy Adrian jej wybaczy, gdy prawda wyjdzie na jaw? Czy zostawi dziewczynę, gdy okaże się, że Zuza jest w ciąży? Tej jesieni oprócz radosnych chwil i miłosnych perypetii bohaterów czekają dramatyczne chwile i trudne pożegnania. Kogo zabraknie w ekipie przyjaciół? Czy odwieczne rywalki, Iwona i Mela, stawią wspólnie czoła przeciwnościom losu? To wszystko i więcej już we wrześniu na antenie Siódemki.

Za produkcję programu odpowiada Krystyna Lasoń. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, a odcinki reżyserują Marcin Głowacki, Anna Kowalska-Deptuła, Agnieszka Wróblewska-Łuczak, Dorota Nowakowska i Jan Siekierski.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *